Перейти до вмісту

Слова-паролі , які допомужуть вам досягти успіху та реалізувати задумане

Всі ми знаємо, що звук( а отже і слова) – це енергія. Існують такі слова, які зможуть покращити життя людини і взяти верх над негативними думками. Експерти виділяють декілька найбільш ефективних таких слів-паролей, які допоможуть принести щастя та успіх.

Почнемо з того, що звернення до нашої підсвідомості повинно починатись зі слова “Разом”. Воно зможе з’єднати нашу свідомість із підсвідомістю, і досягти потрібних цілей.

Читай також:Турбота про себе холодний період року

Останнім в нашій афірмації має бути слово “Зараз”. Воно скорочує проміжок часу між сьогоднішнім днем і подією, на яку ви медитуєте.

Тобто, афірмація в цілому має виглядати так: “Разом* слово -пароль* Зараз”.

А ось і слова-паролі, які ви можете використати в своїх афірмаціях.

“Сила”. Його можна використовувати, коли ви  відчуваєте, що ваші сили покидають вас. Щоб досягти припливу  енергії, повторюйте фразу  “Разом сила зараз” і ви відчуєте відкриття нового дихання.

“Борись”. Це слово допоможе вам тоді, коли в житті ви долаєте труднощі, з якими важко впоратись самостійно.

“Досягаю”.Будучи потужним інструментом, фраза “Разом досягаю зараз” , може пробити будь-які стіни.Але не варто використовувати це слово, якщо  ваша ціль не зрозуміла вам до кінця. Будьте обережні.

“Успіх”.Прискорює прихід успіху в конкретному напрямку, однак його можна використовувати навіть в тому випадку, коли ви ще не готові чітко сформулювати свою ціль.

Також ви можете створювати свої слова-паролі, які будуть допомагати вам в реалізації ваших мрій та в досягненні успіху. Головне правило – часто повторювати в думках ці фрази та вірити в їхню силу!