fbpx

Слова, які допоможуть вам у житті. Рідні завжди хочуть вам, як найкраще

Люба моя онучко я мала написати ці слова ще твоїй матері. Та мені тоді було не цього: я думала про те, як вижити та, щоб мої діти буду не голодні, та водила в садок та на лекції доньку. Дідусь твій на жаль не мав часу мені допомагати бо працював у нічні зміни, твоя мати часто хворіла і мені було дуже важко. Мені вже 55 і я багато пройшла в цьому важкому житті хочу застерегти тебе від помилок,які я допустила. Я твоя рідна людина і хочу, щоб ти була щаслива.

Не бійся висловлювати свою думку

Не бійся висловлювати свою думку та не мовчи, коли тобі, щось не подобається. Висловлюй свої думки і не терпи заради дружби тебе мають любити і поважати такою як ти є. Якщо твої думки не беруть до відома твої близькі та друзі то такої дружби тобі не потрібно.

Не соромся вибачатися

Завжди коли ти відчуваєш вину перед собою, то вибачся перед тією людиною саме сильні люди так чинять. Так важко сказати та визнати помилку та потрібно вчитися цьому. Я дуже хочу щоб ти такою була.

Не бійся бути не популярною

Твоє середовищ, що тебе оточує ходять по клубах, викладають фото, а ти тим часом вчишся грати на фортепіано або їздити на конях. Поки твої однолітки притирають штани перед комп’ютером, а ти уже будеш подорожувати світом.

Не бійся бути дивною

Я не боялася і ти теж маєш бути такою.

Не бійся отримати погану оцінку

Погана оцінка це – не аж так погано це дасть тобі поштовх на твої недопрацювання та ти зрозумієш, що потрібно працювати та виправляти свої оцінки на кращі. Низький бал це не означає, що ти не розумна, а твій мотиватор до прагнення більшого і кращого.

Не бійся закохатися

Кохання прийде до тебе будь-коли, не потрібно цього боятися це – прекрасні відчуття.

Не бійся першого поцілунку

Я знаю ці відчуття вони прекрасні, роби це відкрито та не соромлячись цього.

Не бійся падати

Не потрібно боятися упасти катайся на роликах, велосипеді та якщо ти впадеш це нічого страшного завдяки цьому ти навчишся підніматися, і зрозумієш, що плакати не вихід ,а потрібно завжди вставати в будь-яких ситуаціях.

Не бійся вийти заміж або, навпаки, не вийти

Як тільки ти станеш дорослою усім буде байдуже чи є у тебе кольцо чи ні. Та якщо ти вирішиш, що сімейне життя для тебе то будь гарною, люблячою дружиною. Виходь заміж тільки по – любові і тоді в твоєму житті все буде прекрасно.

Не бійся народжувати

Звичайно це – не найприємніше відчуття та можу сказати тобі відкрито це найкраще, що з жінкою може статися.

Не бійся розлучення

Життя непередбачуване та не потрібно впадати в депресію і думати, що все закінчилося. Розлучення це – кінець старого і стежка в нове життя.

Читайте також: Три Знака, яких чекає удача у 2021

Не бійся самотності

Самотність теж добра по своєму, навіть інколи корисно подумати над життям на самоті.

Не бійся плакати

Якщо людина хоче плакати то потрібно плакати. Добрі люди плачуть це не зробить з тебе поганої людини. Сильні люди теж плачуть.

Не бійся пробувати нове

Ніколи не слухай думку і критику людей роби так як серце підказує і вперто іди до своєї мети. Від життя бери тільки найкраще.

Не бійся старіти

Чим старшою ти стаєш, тим більше цінуєш життя і все що у нім відбувається. Можливо і ти напишеш такий лист своїм рідним.

Не бійся втрачати близьких

Інколи наші рідні та близькі ідуть від нас та любов залишається у нашому серці назавжди.

Я тебе люблю, твоя бабуся

facebook