Перейти до вмісту

Слова, які мені сказала невістка, я не можу забути уже довгий час

Слова, які мені сказала невістка, я не можу забути уже довгий час. Я дуже любила своїх дітей та старалася віддавати їм все. У мене їх троє.

Старший син одружений, у нього є двоє дітей. Невістка мені одразу не сподобалася, але це вибір сина, і я змирилася з цим. Хоча зараз, якщо чесно, шкодую трохи про це. Про внуків не шкодую, а про неї – так.

Я людина товариська, вона ж вічно ходить незадоволена. Майже ніколи не говоить зі мною та обходить боком. Я до них добре ставлюся, але у неї це просто невихованість якась і неповагу.

Дітей я виховувала сама, адже їх тато знайшов собі іншу жінку і покинув нас. Я довго була одинока, але зараз у мене появився чоловік, з яким у нас закрутився роман. З Андрієм зустрічаємося майже кожен день і це не подобається моїй невістці.

Читайте також: Фарширований перець сиром та горіхами: ідеально підійде до святкового столу

Ну це і не дивно, адже я постійно сиділа з внуками. Хоча я вже на пенсії, але хожу деколи прибирати офіси. І навіть, коли я прихожу додому, невістка на мене звалювала дітей, а сама спати йшла, хоча вона ніде не працює.

Одного дня, невіста мені сказала, що краще б я сиділа з внуками, а не смішила народ. Що в моєму віці уже не пасує по чоловіках ходити. Я теж не стрималася, висловила все, що накипіло. І про її неповагу. І про те, чому я повинна з онуками постійно сидіти, адже її мама приїжає до неї тільки на свята. І вона обідилася на мене.

Уже місяць мені не дає бачитися з внуками. Не знаю, як я маю далі спілкуватися з нею. За внуками дуже сильно скучаю …