Перейти до вмісту

Спаржа — корисні властивості про які мало хто знає.

Дуже корисна, поживна та багаторічна рослина – спаржа. Завдяки невеликій кількості калорій та безліччю поживних речовин й вітамінів, вона дуже позитивно впливає на організм людини.

Існує три види спаржі. Біла – росте під землею, на смак солодка, містить клітковину. Зелена – росте над землею. Фіолетова – містить природні сахари, дуже соковита. Спаржа росте дуже швидко, за день виростає 10 см, якщо правильно доглядати за нею.

Читайте також Усім своїм успіхам завдячую мамі, яка ночами не спала, щоб заробити додаткову копійку.

Також спаржу поділяють на чоловічу та жіночу. Найчастіше вирощують чоловічу спаржу, бо в неї дуже високий рівень врожайності.

Для того, щоб отримати гарний врожай необхідно досить довго чекати. Якщо посіяти насіння та правильно доглядати, приблизно через 4 роки ви отримаєте врожай. Тому садівники часто купують саджанці, тоді врожай можна отримати через 2 роки. Збирати врожай необхідно руками й краще це робити вранці або пізно ввечері, коли немає сонця.

 

Ця рослина гарно переносить морози та засухи. Негативно впливає на зростання спаржі лише гнилиста земля та земля, де високий рівень ґрунтових вод. З однієї дорослої рослини можна отримати від 40 до 50 пагонів, довжина яких складає 20 см.