Перейти до вмісту

Спершу я і не думав зраджувати дружині, ми просто весело разом проводили час

Я маю хорошу зарплату, працюю в престижній компанії, але мінусом є те, що у мене часті відрядження і я не буваю вдома. В одній з таких поїздок я познайомився з гарною жінкою. Спершу я і не думав зраджувати дружині, ми просто весело разом проводили час.

Правда, згодом я неї закохався і так в мене почався роман на стороні. Вона була дуже красивою, молодою, а в її очах був такий запал, що я й сам помолодшав на декілька років. В той момент ми з дружиною вже виховували доньку, яка ходила в другий клас. В сімейному житті я був щасливий, ми рідко сварилися з дружиною, але хотілося нових відчуттів.

Я повернувся додому, але продовжував спілкуватися з новою коханою. Пройшло декілька днів, я дуже засумував, збрехав дружині про незаплановане відрядження й знову поїхав в те місто. На роботі взяв відпустку. Все було так затишно й безтурботно, що захотів, щоб цей тиждень разом з нею ніколи не завершувався.

Читайте також Ось як можна після такого давати бачитися з дитиною?

Я повернувся додому й вирішив все розповісти дружині, адже це принизливо її постійно обманювати. Ми тоді говорили цілу ніч, дружина була розгублена, а в її очах я читав неймовірний біль. Навіть було соромно за свій вчинок, але хіба я винен, що закохався? Вона звинувачувала мене, а я розумів, що дружина мала рацію. Сам ніколи не міг подумати, що на таке здатен.

Так я забрав коханку у своє місто, подав на розлучення, переїхав на орендовану квартиру. Життя з цією жінкою мені подобалося, але з кожним днем я втрачав до неї інтерес, і все частіше думав про доньку з дружиною.

Так минав час.

Ну а потім? Навіть не знаю з чого почати. Я дізнався, що моя дружина повернулася до свого колишнього чоловіка, з яким прожила три роки до нашого знайомства. Мене охоплювали ревнощі і злість, коли мені розповідали, що вона зараз дуже щаслива. Я зрозумів, що кохаю свою колишню і хочу дуже до неї повернутися.

Тим більше, що спільне життя з моєю новою дівчиною є не дуже комфортним, вона не готує, в нас зовсім різні інтереси, вечори вона проводить в барах та ресторанах з подругами. Тепер я дуже хочу повернути собі свою сім’ю, тим паче в нас спільна дитина, можливо, в мене є ще шанс?