Перейти до вмісту

Спільна риса всіх успішних людей.

В успішних людей є загальні звички, риси, про одну з яких поговоримо далі. Експерти твердять, що успіх — це не що інше, як наслідок певного способу життя і мислення. До речі, саме через неї багато хто вважає багатіїв неприємними людьми.Всіх людей, яким вдалося домогтися певних висот у своєму житті, об’єднує одне — вони вміють говорити “ні”. І неважливо, хто просить: перший зустрічний, близький родич або давній друг.

Якщо людині щось невигідно, вона не стане цього робити всупереч власним інтересам. Вона не стане триматися за партнера який щось руйнує (як в особистих відносинах, так і в бізнесі), вона легко відмовить в позиці і не стане виконувати чужу роботу тільки заради того, щоб здатися милою. Замість всього цього людина направляє гроші туди, звідки потім їй прийде прибуток, а своїм часом розпорядиться так, щоб дізнатися щось нове і корисне, розвинути свій проєкт або просто відпочити. Зрозуміло, рано чи пізно правильний розподіл ресурсів принесе свої плоди — людину наздожене успіх.

Це ж підтверджує один з найуспішніших людей на планеті — Уоррен Баффет. Одне з його непохитних життєвих правил звучить наступним чином:”Ви не зможете повністю керувати і контролювати свій час, якщо не навчитеся говорити “ні”! І безсумнівно, мільярдер правий.

Читайте також:Яким має бути домашній одяг

Чому люди не люблять, коли їм відмовляють

Однак розвинене в інших людях вміння відмовити подобається далеко не всім, а особливо тим, хто сам не може дозволити собі таку розкіш. Саме через це багато хто вважає заможних людей неприємними, жадібними і навіть бездушними.

Уміння відмовляти — не що інше, як найкращий спосіб блокування маніпуляцій, які так люблять застосовувати навколишні. Людина, яка не піддається маніпуляціям, некерована.