Перейти до вмісту

Спочатку його мучила совість, але потім він усвідомив, що вчинив так, як та людина заслуговувала.

Микола насправді був майстром своєї справи, людиною із золотими руками, тож часто його клієнтами були багаті люди на дорогих автомобілях. Та вони ніколи не намагалися порівняти свій заробіток із заробітком Миколи чи якось принизити його роботу.

Читайте також Як тільки моя донька познайомила мене із своїм обранцем

Не так давно із чоловіком трапилася не дуже приємна ситуація. До СТО заїхав юнак на своїй дорогій машині, яку до того хлопці ніколи ще не бачили. Від шикарності авто вони повідкривали роти. Та стояти і дивитися довго не довелося. За мить до них грубо звернувся хлопець із автівки:

«Ей ви, я довго чекати буду? Ану підійшли сюди!»

Микола зашарівся, почервонів, але підійшов і ввічливо запитав:

«Я вас слухаю. Можете повідомити мені про свою проблему»

Та клієнт тон не змінив:

«Я до тебе приїхав, аби ти мені розказав, у чому проблема. Якби я знав, то не стояв би тут. Машина не їде, так що давай уже виконуй свою роботу»

– Я залюбки приступлю до вашого автомобіля, але мушу попередити, що аналіз проблеми, огляд займе трохи часу.

– Та що ти мені тут розказуєш? Який аналіз? Час – гроші. То давай не задурюй мені голову, хлопче, і швиденько виправляй поломку.

– Послухайте, я не чарівник, щоб здогадатися, що у вас трапилося і за допомогою палички-виручалочки вирішити все. Для якісного ремонту потрібна повна діагностика. Тим більше ви навіть не можете пояснити, що саме не так.

– Я не хочу чути нічого більше від тебе, бідняка. Бери ноги в руки і швиденько роби все, що потрібно, а скоро я повернуся і, щоб моя лялечка вже блистіла.

Чоловік сів у таксі і поїхав у невідомому напрямку.

Микола не міг перебороти свою образу і гордість. Це все надто зачепило його, тож у голові визрів план, як провчити зазнайку. Поломка була незначною, вирішити вдалося її швиденько і без особливих затрат. Та коли хазяїн приїхав по своє авто, Коля сказав, що ремонт коштував чималої суми грошей.

Багач без зайвих роздумів віддав гроші і поїхав.

Спочатку його мучила совість, але потім він усвідомив, що вчинив так, як та людина заслуговувала.