Перейти до вмісту

Способи, які допоможуть вам уникнути необдуманих покупок.

Психологи поділилися порадами, як витрачати менше грошей і не купувати різні речі, які вам на даний час не потрібні.

Багато жінок, заходячи у магазин, витрачають у кілька разів більше грошей, ніж планували. Тому наприкінці місяця виникають великі проблеми з грошима. Вони можуть брати кредит або просити у борг у знайомих людей, щоб прожити кілька днів до зарплати.

Психологи поділилися порадами щодо того, як змусити себе контролювати витрати і припинити викидати фінанси на покупку непотрібних речей.

Не брати картку

Багато людей не уявляють життя без кредитної картки. Вона часто спокушає на покупки, змушує жінок витратити все, що на ній є. Психологи запевняють, якщо дівчина буде брати з собою у магазин паперові гроші, вона не зможе витратити більше за те, що запланувала.

У поганому настрої варто сидіти вдома

У жінок є таке, якщо хтось їм зіпсував настрій, вони починають купувати різні речі, забуваючи про те, що вони абсолютно не потрібні. Психологи радять, якщо сталася якась неприємність, немає настрою, варто залишатися вдома. Тоді жінки не зможуть витратити величезну кількість грошей. Для підняття настрою психологи радять з’їсти щось смачненьке або випити улюблений напій.

Читайте також: Черешня багата на вітаміни і мікроелементи.

Покупки онлайн

Люди, яких ходять до магазину за покупками, реагують на консультантів, які вмовляють щось у них купити, також звертають увагу на гарні стенди, які також є черговим маркетинговим ходом. Тому психологи радять робити покупки онлайн, це не лише скоротить час, але і змусить жінку зважити усі “за” і “проти”.