Перейти до вмісту

Способи, якими можна навести порядок у квартирі.

Запахи виникають в квартирі з різних причин. Численні їх джерела присутні на кухні, у ванній і спальні. Є способи, що допомагають позбутися неприємних запахів в помешканні.

Спальня

Матрац

Новий виріб перед використанням бажано кілька днів провітрити на балконі. Запах можуть давати матеріали, з яких він виготовлений. Від тривалого застосування матрац починає пахнути цвіллю. Коли є можливість, просушіть його на сонці. Якщо немає, насипте товстим шаром харчову соду, через кілька годин пропилососьте.

Шафа

Якщо її двері постійно зачинені, речі не провітрюються. На них може зберегтися волога, яка сприяє утворенню цвілі. Щоб позбутися неприємного запаху, в сонячну погоду просушіть речі на вулиці. Шафу зсередини протріть серветкою з оцтом і залиште відкритими двері.

Кухня

У цьому приміщенні знаходиться найбільша кількість джерел неприємних запахів.

Сміття

Іноді пахне не воно, а сам контейнер. Почистіть його харчовою содою і дезінфікуючими засобами, щоб убити мікроби.

Холодильник

Джерела запаху — продукти. Вчасно викидайте стару їжу. Свіжі продукти, які сильно пахнуть, складайте в контейнер з герметичною кришкою. Щоб усунути запахи, поставте на полицю ємність з харчовою содою або сіллю.

Посудомийна машина

Раз на місяць використовуйте таблетки для її очищення. Не завантажуйте дуже брудний посуд. Попередньо прибирайте з нього паперовою серветкою залишки їжі.

Мікрохвильовка

Щоб позбутися від стійкого запаху, закип’ятіть в ній літр води, в який додайте скибочки лимона. Очистіть стінки і дверцята від прилиплих шматочків їжі.

Читайте також: Підгодівля черешні збільший урожай ягід.

Обробні дошки

Протріть поверхню половинкою лимона, яку умочили в сіль.

Ванна

Це приміщення не завжди добре провітрюється. З-за високої вологості в ньому нерідко утворюється цвіль. Залишайте двері відкритими після кожного використання.

Щоб боротися з запахами туалету, регулярно чистіть унітаз за допомогою дезінфікуючих засобів.