Перейти до вмісту

Справа в тому, що я не хочу бути мамою.Ми живемо не погано, але те, що я не хочу дитини, це точно не тому, що я боюся, що наш рівень життя впаде.

Ні, у мене немає проблем. Я щаслива людина. Проблемою, швидше за все, є в люди навколо мене, особливо в моєї мами, і мені вже бракує слів, щоб донести їй, що таке життя також нормальне, і взагалі, я така не одна на цьому світі.

Справа в тому, що я не хочу бути мамою. Мені 32 роки, я заміжня 4 роки. У мене є цікава професія, яка мені подобається, і я не хотіла б її втрачати. Мій чоловік також має гарну посаду в одній великій компанії. Ми живемо не погано, але те, що я не хочу дитини, це точно не тому, що я боюся, що наш рівень життя впаде.

Читайте такожЗраджував він мені, як буває в примітивних серіалах, з моєю найкращою подругою, яка часто бувала у нас, знала все про наші відносини в сім’ї, про проблеми. От вона і вирішила цим скористатися.

Я просто не відчуваю цього. Я не купаюся в любові до немовлят, не знаю, як це, коли однокласники говорять щось про материнські інстинкти. Мене це не турбує. Я не бачу нічого прекрасного в незграбній ходьбі з великим животом, і ідея вічно ревучої дитини не здається чимось, що я точно мушу мати.

Я не скажу, що не люблю дітей, але можна сказати, що мені краще в суспільстві, де їх немає. Минулого року ми поїхали відпочивати в Карпати з родиною брата мого чоловіка, і для мене це був найгірший відпочинок у житті. У них двоє дітей у віці 7 і 5 років, і я буквально через два дні трималася за голову.

Ми з чоловіком узгодили це питання, він також не хоче своїх нащадків. Але, як я писала на початку історії, я стикаюся з непорозумінням із батьками (особливо з матір’ю).

Я єдина дитина, мама а завжди мріяла про велику родину. Тож, принаймні, вона з нетерпінням чекала, коли на світ з’являться онуки. Питаннями, коли я буду думати про діток, вона мене замучила буквально років з двадцяти п’яти, як тільки в мене появився перший серйозний хлопець на горизонті.

Коли я все ж вийшла заміж, мама сіяла від щастя, і при кожній нашій зустрічі вона питала, чи не прилетів до нас вже часом лелека. Ці запитання виводили мене з себе, і ось недавно я прямо в очі сказала мамі те, про що я думаю.

– Мамо, ти можеш забути таке слово, як онуки. Їх у тебе ніколи не буде. Ми з Андрієм все узгодили, він, як і я хоче жити для себе, а не слухати цей безкінечний плач малюка.

Ви не бачили сцени, яку зробила мені мама. Те, що мені довелося почути, в голові не вкладається. Сказала, що я егоїстка, що думаю лише про себе, і взагалі, у кожної хорошої людини повинні бути дітки. Вона все ж надіється, що я передумаю, а якщо ні, то все своє життя я буду шкодувати, що в певний час не стала мамою. Каже, що діти – це найкрасивіше, що може бути у людини в житті.

Але я не поділяю її думки. А народити дитину лише для того, щоб зробити її щасливою не хочу. На жаль, відносини між нами значно охололи, і мені дуже шкода. Вона все ще хоче знати причину. Чому? Але у мене є лише одна. Я не хочу дітей, бо це мені нічого не говорить. Я не хочу піклуватися про них, вставати вночі і міняти підгузники.