Перейти до вмісту

США з 25 квітня запустили сайт для спонсорства українських біженців 

В США запрацював сайт, на якому американці можуть подавати заявки на спонсорство українців, які хочуть тимчасово знайти прихисток в країні.

Про це пише BBC.

“Єднаймося для України” – це спрощена програма для отримання українцями гуманітарного паролю в США. Щоб отримати право на перебування в США по цій програмі українці мали перебувати на території України станом на 11 лютого 2022 року, мати спонсора в Сполучених Штатах, пройти вакцинацію та інші вимоги охорони здоров’я, а також пройти необхідні біометричні, біографічні та безпекові перевірки. По цій програмі українці отримають право на в’їзд в США строком до 2 років з правом на подання документів на працевлаштування в США.

Читайте також: “Нульове” розмитнення авто з-за кордону: пункти пропуску, на яких від 25 квітня 2022 року будуть оформлятися усі автомобілі

Будь-який громадянин США або фізична особа, яка законно перебуває на території США, може стати спонсором. Особи та організації, які хочуть спонсорувати громадян України в США, повинні будуть заявити про свою фінансову підтримку та пройти необхідні перевірки.

 

і.