Перейти до вмісту

Starlink доступний в Україні, хто може ним користуватися

Зараз користуватися сервісом Starlink можуть ті міста, де вже встановлені термінали. Такі “тарілки” вже є у Бучі, Ірпені, Борисполі, Чернігівській, Житомирській та Сумській областях. В першу чергу Інтернет від Маска доступний для підприємств критичної інфраструктури, але користуватися ним можуть і прості українці.

“Сьогодні понад 10 тисяч станцій допомагають бути на зв’язку та підтримують роботу критичних енергетичних та телекомунікаційних об’єктів, закладів охорони здоров’я та навіть посівну кампанію, а також повертають до життя деокуповані території.

Читайте також Польщо, рідна, дякуємо. Ми не забудемо.

Зараз Україну вже майже неможливо представити без сучасної технології Starlink. І ця технологія стане ще доступнішою для українців”, — написав на своїй сторінці в соцмережі віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров.

На період війна Starlink в Україні є безкоштовним. У мирний час комплект для встановлення Інтернету коштує 500 доларів (понад 15 тисяч гривень), а щомісячна абонплата обійдеться у 100 доларів (понад 3 тисячі гривень).

Щоб підключитися до сервісу необхідно дізнатися, чи є він у вашому місті, та завантажити на свій смартфон застосунок, через який і відбувається підключення до Мережі.

До речі, мобільний застосунок у середині березня став найбільш завантажуваним в Україні.

“Застосунок завантажили в Україні майже 100 000 разів, за останні два тижні кількість інсталяцій у світі зросла більш ніж утричі”, — наголосив Михайло Федоров.