Перейти до вмісту

Стаття яка замінить вам візит до психолога

Проблеми в стосунках з чоловіком? Відчепіться від чоловіка! Перестаньте міняти його, переробляти, боротися з ним і воювати, шукати справедливість і сперечатися. Перестаньте думати, що заміною партнера проблему можна вирішити – це ілюзія.

Займіться собою! Дізнайтеся себе краще, станьте до самої себе ближче, щоб вам наодинці з собою стало добре, навчитеся не вимагати щастя від чоловіка, а ставати джерелом такого щастя для близьких.

Вивчайте себе, розвивайтеся, вишиковуйте духовну практику, щоб не потребувати любові, не ходити з простягнутою рукою.

Проблеми в стосунках з батьками? Відчепіться від батьків! Перестаньте на них ображатися, рятувати їх, вчити життя, злитися, щось їм доводити. Перестаньте знову і знову пережовувати свої старі образи, будувати очікування, боротися з ними і їх втручанням. Займіться собою! Знайдіть в цьому світі свій шлях і йдіть ним. Не всупереч, не всім на зло, не комусь на радість, а просто тому що вам цього хочеться. А для цього треба розібратися, чого саме вам хочеться, до чого лежить душа, що в цьому світі ваше. Краще займатися таким самопізнанням, ніж продовжувати фокусуватися на батьках і їхній думці.

 

Читайте також Урок, який слід засвоїти кожному з нас

 

Проблеми в стосунках з дітьми? Відчепіться від дітей! Перестаньте їх поправляти, виховувати, смикати, робити з них людей, створювати їхнє майбутнє. Перестаньте їх порівнювати з іншими, вимірювати їхніми успіхами власну успішність. Перестаньте за їхній рахунок намагатися реалізувати всі свої мрії. Згадайте про те, що вони вам не належать, ви лише їхній тимчасовий оплот. Займіться собою! Станьте самі такою людиною, якою ви б хотіли бачити свою дитину років через 20. Щоб вам самим за себе і своє життя соромно не було.

 

Здійснюйте свої мрії, навіть якщо вже пізно, не перекладаючи це на плечі дітей. І дозвольте їм рости так, як їм призначено, йти їхнім власним шляхом.

Проблеми із заміжжям? Відчепіться від нав’язливої ​​ідеї про весільну сукню і кільце. Відчепіться від чоловіків, залицяльників – потенційних і безперспективних. Займіться собою! Станьте тією жінкою, якою можете стати тільки ви. Навчіться бути щасливою зараз – навіть без кільця на пальці.

 

Почніть роман з собою, щоб вам з самою собою було так добре, що час летів непомітно. Не шукайте половинку, будьте цілісною і живою. Справжньою і щирою.

Проблеми зі свекрухою? Відчепіться від свекрухи! Перестаньте з нею змагатися, хто крутіше, хто важливіший, кого він любить більше. Не доводьте їй, що ви хороша. Не шукайте її любові. Займіться собою! Виростіть внутрішню зрілість – подяку до тієї, яка виростила вашого коханого, самодостатність, щоб не ображатися на неї і не чекати нічого особливого, сміливість залишатися самою собою.

 

Проблеми з пошуком покликання, роботою? Відмовтеся від ідеї знайти її за всяку ціну максимально швидко, так щоб це було престижним, відразу приносило багато грошей. Займіться собою. Ідіть за покликом свого серця. Не за грошима, а за серцем. Маючи знову ж сміливість бути собою незважаючи на шум чужих думок і соціальних правил. Робіть те, що любите. Пробуйте, шукайте те, що ви любите, те, що вам до душі, то, що у вас виходить. Те, до чого у вас є таланти і схильності.

 

Проблеми в стосунках з собою? Тим більше – займіться собою, нарешті! Не зіштовхуйте відповідальність за своє життя на чоловіка, батьків, обставини і карму.

Наберіться сміливості чесно зазирніть у власне серце, щоб побачити там величезні скарби, покриті величезним шаром пилу і бруду. Почніть крок за кроком очищати все це, прибирати завали, надавати своїм коштовностям втрачений блиск.

Радханатха Свамі на одній з лекцій сказав: «Всі ви по-справжньому прекрасні, але навіть не підозрюєте про це. Якщо ви зрозумієте, наскільки ви гарні, то з цього моменту назавжди будете щасливі».

Це так. Все, що вам потрібно, вже є всередині вас, у вашому серці. Правда, лежить воно там нікому непотрібне, незатребуване і всіма забуте. І поки ви ганяєтеся за міражами зовнішнього «щастя», ваше справжнє – припадає пилом. Поки ви переробляєте всіх навколо, найголовніша людина у вашому житті – покинутий і всіма забута.

 

Поки ви намагаєтеся змінювати реальність, не маючи ніякої можливості вплинути на неї, ви втрачаєте найголовніший шанс змінити своє життя. Змінити своє власне серце. Тільки такі зміни здатні спровокувати навколо вас зміни зовнішні.

 

Зверніть ж на себе увагу! Згадайте свою початкову духовну природу, наші душі вічні, а ще вони завжди молоді, красиві, повні знання і справжнього щастя, яке постійно збільшується.

Душа – це єдине, що ми забираємо з собою, йдучи з цього світу. Тому що ми – і є душі. Все, що нам потрібно, вже є всередині нас. Залишилося згадати про це.