Історії

Сваха відмовилась святкувати весілля, говорила, що у неї немає грошей. Олі було ніяково, але мій син підтримував її, хоча сам був шокований такою звісткою

Одного дня, мій Ігор прийшов додому і сказав, що хоче одружуватись. Я була в шоці від почутого, адже йому тільки 21 рік, а в дружини він обрав собі свою одногрупницю Олю. Але я нічого говорити не стала, хочуть діти одружуватися, нехай так буде і почати готуватися до весілля. З чоловіком ми живемо не дуже багато, але Ігор у нас єдиний син, тому вирішили зробити святкування так, як належить.

Перед весілля потрібно було познайомитися з батьками невістки, тому ми зібралися з чоловіком в гості. Жили вони в сусідньому селі. Сваху ми попередили про наш приїзд.

Ми купили торт, вино, квіти та й поїхали родичатися. На подвір’ї у свахи було чистенько, довкола були клумби з квітами і це приємно вразило. Жили люди теж не заможно, але все у них було чисто та охайно. Сваху звуть Маря, то ж запросила вона нас до столу.

Стіл накрила гарно, та й Марія виявилася приємною жінкою, тому ми одразу знайшли спільну мову. Правда, про весілля ми так і зогоди не дійшли. Марія відмовилася святкувати весілля, говорила, що у неї немає грошей. Це було зрозуміло, адже у неї було двоє дітей, яких вона виховувала сама. Олі було ніяково, але мій син підтримував її, хоча сам був шокований такою звісткою.

Читайте також: Домашній пломбір: ви відразу згадаєте ніжний смак з дитинства

Ми дуже хотіли зробити синові весілля, тому запропонували такий варіант: якщо ми хочемо весілля, то ми все і організуємо, а вони нехай закличуть невеличку кількість гостей, а за них заплатимо вже з конвертів, що самі гості принесуть. Марія і такому не була дуже рада, але Оля вмовила маму.

Тиждень перед весіллям до нас у гості завітала сваха Марія. Ми були вельми здивовані її візитом, запросили на каву. Марія довго не знала, як почати, а потім витягнула з сумки білий конверт, а з нього – гроші.

Як виявилося, вона взяла кредит у банку, адже їй було соромно, що вона не може зробити дочці весілля. Ми були шоковані з її рішення і вмовляли повернути гроші назад, але сваха стояла на своєму. Не весіллі вона нас вразила усіх — гарне плаття, чарівна зачіска, макіяж. Сподобалася вона моєму двоюрідному брату, який також розлучений. Весь вечір від неї не відходив.

Так і зав’язалися у них стосунки… А діти погасили кредит Ірини з дарованих грошей, хоча для неї це стало справжнім сюрпризом.

Зараз ми готуємося до весілля свахи з моїм братом. Все у нас добре і живемо в мирі та злагоді …