fbpx

Свекрусі не подобається мій зовнішний вигляд

Я — непроста людина. Дуже часто, люди припиняють зі мною спілкуватися лише тому, що я просто відмовляюся слухати їх поради. Просто я сама знаю як мені жити та що вдягати, а якщо я комусь не подобаюсь, нехай не спілкуються. Я така, яка є, чому я повинна змінюватися? Тому що комусь щось не подобається? Ні, це не про мене.

Саме з цієї причини я вже давно перестала спілкуватися з деякими родичами та навіть близькими подругами. Просто всі вони ніяк не могли звикнути до того, що я стала самостійною та впевненою у собі жінкою.

Але є одна людина, з якою я так вчинити не можу — це моя свекруха. Останнім часом, вона почала скаржитися на мій зовнішній вигляд. Виявляється, я «молоджуся» й соромлю її сина! Вона часто жартує наді мною, але намагається удавати, ніби це мені на благо. Я не розумію, чому я повинна вдягатися як стара тітка, якщо мені всього 33. Я ж не ношу мініспідниць чи занадто коротких суконь! Я просто одягаюсь стильно, але її це нервує.

Читайте також — Ну що, впізнав, синку? — Ні, нема в мене батька й не було ніколи, — різко відповів Сергій

А ще, їй не подобається моє волосся. Воно у мене дуже довге, до попереку. Звичайно, я часто роблю різноманітні зачіски, або просто заплітаю французькі коси. Люди часто кажуть, що я виглядаю молодше свого справжнього віку, але свекрусі це не подобається. Вона хоче, аби я зробила коротку зачіску й максимум збирала все у хвіст.

Я вже намагалася прислуховуватися до її порад та носити одяг, який вона мені дарує, але тоді виникає відчуття, ніби на мене одягли мішок й накинули ще років з 10. А найгірше те, що вона налаштовує проти мене мого чоловіка. Часом, він починає говорити її словами.

Виглядати так як вона я не хочу, але й сваритися з рідними бажання немає. Подруги кажуть, що вона мені просто заздрить, адже у мої роки вона виглядала далеко не так.

facebook