Перейти до вмісту

Свій телефон потрібно періодично “чистити”.

Не варто  здригатися щоразу, коли хтось тягне руку до вашого мобільного телефона. Можливо, просто тому, що вам є що приховувати? Можливо, вам соромно за той плейлист, який ви закачали настільки давно, що він є вже неактуальним? Або усе набагато серйозніше, і ви переживаєте, що хтось помітить, які вульгарні картинки ви зберігаєте або вкотре прослуховуєте якусь аудіокнигу. Щоб вам не було болісно соромно за весь той мотлох, який скупчився у вашому смартфоні, радимо проводити регулярне “генеральне прибирання” і позбавлятися від усього непотрібного

Старі повідомлення і голосову пошту

Ви дійсно знаходите час, щоб перечитувати стару переписку? Швидше за все, ви й самі не знаєте, скільки подібних повідомлень накопичилося у пам’яті вашого телефона. Голосову пошту, до слова, також потрібно періодично чистити.

Знімки, які ви нікому не покажете, і дублікати

Впевнені, що на вашому смартфоні знайдеться безліч невдалих ракурсів, розмазаних облич та інших непривабливих фотографій, які ви навряд чи будете демонструвати іншим людям. Тому, їх потрібно видалити .

Музику, яку ви більше не слухаєте

Нічого страшного немає у тому, що раніше вам подобалася певна музика, яку ви готові були слухати цілий день. Але часи змінюються, можливо, ви більше не знаходите нічого гарного у “хітах 90-х” або інших музичних композиціях. Тому сміливо прощайтеся з тими виконавцями, альбомами і плейлистами, які припинили бути актуальними для вас. І закачайте, нарешті, саме ту музику, яка буде приносити вам задоволення.

Номери з телефонної книги, з позначкою “не брати!”

Зізнайтеся, у вас теж знайдеться не один десяток телефонних номерів, підписаних, як “Дмитро клуб”, “Не брати!”, “Петро з сайту” і так далі? Причому, впевнені, що під жодним приводом ви більше не зателефонуєте цим людям і не візьмете слухавку. Тоді навіщо зберігати усі ці непотрібні контакти? Тому передивіться свою телефонну книгу і залиште у ній лише важливі номери, які дійсно вам знадобляться.

Читайте також: Як стати щасливою

Аудіокниги, які ви прослухали, і додатки, якими більше не користуєтеся

Уважно перегляньте список аудіокниг і визначте ті з них, які гідні повторного прослуховування. Немає таких? Тоді сміливо позбавляйтеся від непотрібного і звільняйте місце для більш гідних екземплярів. Те ж саме стосується й мобільних додатків. Скажіть, навіщо вам потрібні усі ці численні іконки на екрані, якщо ви ними все одно не користуєтеся? Вчіться відокремлювати дійсно корисні речі від тих, які просто засмічують ваш простір.