Перейти до вмісту

Світло в душі, та темрява. Що вам потрібно знати?

Скоріш за все, у вас була ситуація Вас переповнювало щастя в душі, і цим цим щастям ви хотіли поділитися з усім світом. Але радості від тих людей за вас, ви не замітили, а тільки наоборот злість та косі погляди. Чому ваше щастя дратує людей?

Насправді, таке досить часто стається.  У нашому нажаль жорсткому світі ми часто зустрічаємо і добрих, світлих людей. Вони наповнені добром та щастям, яке випромінюють на нас. А є люди які ж наоборот сліпнуть нас токсичністю. Найгірше те, що ці люди з негативом всередині з’являються саме тоді, коли ми щасливі і хочемо розділити своє щастя та радість з усіма.

Справа в тому, що деяким людям забрати у вас світло, щоб відчувати себе краще. Та в їхній душі керує негатив і, щоб вони не робили нашим світлом вони себе не виправлять.

Можемо це порівняти як гриби, які на вигляд красиві та їстівні, а насправді – небезпечні для життя. Так і виходить з цією категорією людей,  спершу втираються нам в довіру, переконують нас в дружбі  а насправді хочуть одного – отруїти.  Щоб світло яке ми несемо людям, так яскраво не світило.

Адже справжні друзі – це ті, хто не тільки підставить своє плече у важку хвилину і підтримає, але і розділить з вами радість і щастя.

Є категорії людей з світлою частиною, а є частина темряви така природа людини. У когось тепло і радість, а у когось заздрість, тьма та злість. Найбільш неприємно те, що нам час від часу доводиться спілкуватися з цими людьми темряви, які ріжуть нам очі своїм гнівом.

Читайте також: Звички які шкодять вашому обличчю

Якщо біля вас людина, яка не розділяє ваше щастя то нам не місце поруч біля цієї людини. Зробити, щоб світло згасло досить легко, а от запалити так же легко не вийде. Не тратьте час на токсичних людей, чим довше ви будете поряд – тим складніше потім знайти себе колишніх.

Коли радість охопила нашу душу, то ми швидко хочемо поспішаємо розповісти тим кого любимо і вважаємо близькими. Звичайно це досить нормальна реакція.Всі ми різні по своєму і кожен робить так як хочеться йому. Хтось звонить, інший пише вірші або пост в інтернет. Способів дуже багато, але суть одна – ми хочемо розділити свою радість з кимось, щоб і йому стало світліше на душі.

У хвилині радості попасти на невдоволені погляди скоріш за все часто зустрічається. Радість швидко проходить. По інтонації та виразу обличчя можна зрозуміти, що наша радість йому не довподоби.  Ми ж очікуємо посмішки у відповідь, і захоплення: «Ти молодець. Вітаю, друже!»

Але в нашому світі зустрічається безпросвітна тьма. Багато недоброзичливості та заздрості тоді світло починає згасати.

Раптом у вас сталося таке з коханою людиною або ж рідною пора задуматися про те, чи варто, щоб ця людина поруч з вами. Щастя має опцію передаватися, але тільки для тих, хто теж світиться зсередини. У «людей темряви» чужа радість та тепло і щастя викликає дискомфорт і агресію. Не подумайте, що цьому ваша вина. В їхньому житті є приховані травми і комплекси.

У вашому світі повинно тільки висвітлюватися добро і радість. І токсичні люди, не повинні йому заважати. Позбувайтеся їх сміливо і радійте життю!