Перейти до вмісту

“Сиділи у підвалі і молилися” – Жінка, яка з своїм маленьким синочком дивом вибрались з міста, і в цьому їм допоміг Господь, адже молитва не сходила з їхніх вуст

Люди моліться у такий важкий час для нашої України, адже  молитва лікує та зцілює, а ще – оберігає.

Історія Оксани Середюк, яка з своїм маленьким синочком дивом вибрались з міста, і в цьому їм допоміг Господь, адже молитва не сходила з їхніх вуст:

“3 березня 2022 року ми дивом виїхали під обстрілами з Маріуполя. До цього ми кілька днів сиділи у підвалі й 90-й Псалом не сходив із наших вуст. Закликали ангелів, щоб вони відбивали атаки ворога і стояли вогненною стіною навколо нас і підвалу, де ми знаходилися.

Читайте також: “Я люблю тебе. Український солдате. Дуже дуже сильно люблю…”

Одного дня нас чотири рази накривало “градами”, і ми вже готувалися до смерті, але вони просто дивом перелітали через наш підвал і зовсім поряд вибухали. Мій син сказав: “Мамочко, давай промовимо молитву покаяння”, і ми помолилися.

Та уже зранку ми почули, що нас хтось гукає. Це був наш друг, який прорвався через обстріли, щоб забрати нас. Ми не могли повірити, коли його побачили. Схопили, що було під руками, і поїхали.

Всю дорогу молилися і знову закликали ангелів супроводжувати наш шлях, а також промовляли і 90-й Псалом. Ми просто молилися і молилися…

За словами Оксани Середюк