Здоров'я

Сильна Молитва, яка допоможе побороти короновірус

Ісусе Христе, Ти завжди нас оберігаєш та допомагаєш. Ти завжди з’являєшся тоді коли потрібно, ти оздоровлював хворих та немічних. Ти благословляв усіх своїм повелінням.

Під час пандемії коронавірусу допоможи, щоб ця хвороба відступила від нас. Спаси літніх та молодих людей. Дай нам свою ласку та любов.

Всевишній Зцілителю душ і тіл наших, вилікуй тих, які хворіють на коронавірус помилуй тих, яких вже немає з нами та поможи нам подолати тривогу і страх.

Читайте також: Не живіть у відкладеному житті бо потім пожалієте

Ми наповнені вірою в тебе і просимо Тебе, щоб це лихо не завдавало більше шкоди і щоб епідемію можна було якнайшвидше опанувати.

Просимо Тебе про повернення здоров’я хворим і мир тим місцям, куди коронавірус дійшов. Допоможи сім’ям тих хто втратив рідних через це лихо, захисти та дай сили і терпіння мед. працівникам. Господи Ісусе, лікарю наших душ і тіл, ми відчуваємо себе безпорадними перед цією великою трагедією та довіряємо Тобі, даруй нам мир і здоров’я. Мати Божа, бережи нас і опікуйся нами, веди нас у любові до Твого Сина, Ісуса. Амінь.