Перейти до вмісту

Син уже давно думав про розлучення, а коли йому це порадила мати, то він таки остаточно вирішив розлучитися.

Він знайшов свою дружину, коли йому було тридцять років. До того ніяк не міг знайти жінки, що підходила йому. Скільки не шукав, а не та. Його матір пробувала з ним розмовляти на цю тему, але нічого в них не получилось. І тут він таки познайомився з Оленою.

Його матір була дуже рада, що це таки трапилось. Дівчина була хороша, ввічлива, мила, ставилась до свекрухи і майбутнього чоловіка з повагою, зло слова й не скаже на перший погляд. Також вміла постояти за себе, що дуже вразило свекруху. Він розповідав матері про Олену з закоханими очима і палючим серцем. Люба жінка раділа, бо її син нарешті знайшов ту саму. В них була справжня гармонія, справжні почуття і любов, але після одруження все стало інакше…

Коли його мати знайомилася зі сватами, то на перший погляд, їй здалось, що вони хороші люди. Щирі такі і милі. Весілля відсвяткували чудово і пара з’їхалась. Мати вже почала очікувати внуків, як з кожним місяцем молоді сварилися все частіше. Вона мовляла, що це просто початок сімейного життя, таке буває, це не страшно.

Але через пів року її син прийшов до неї зі словами:
— Олена мене вигнала з будинку, можна в тебе, мамусю, переночувати?
— Звісно, проходь.

Пройшло декілька днів, як вони все ж помирились. І син знову поїхав жити до дружини.
Проте не пройшло й місяця, як така ситуація повторилася знову і з кожним разом вона повторювалась частіше.

Незабаром молоді сказали, щоб бабуся очікувала внуків. Жінка зраділа і надіялась, що після цього вони перестануть сваритися і наступить щасливіший період їхніх стосунків. Але син знову стояв на порозі материного будинку…

Читайте також Притча про двох вовків

Матір чоловіка уже не витримала. Запросила подружжя в кімнату і вирішила з ними все обговорити. Спочатку вона почала говорити, як мати щасливу сім‘ю і менше сваритися, але невістка не збиралася це слухати, тому встала і пішла геть.

Після того, вона чомусь порадила сину, щоб він розлучився з Оленою. Вона сказала, що він просто буде допомагати їй з сином і давати аліменти, бо інакше їхні стосунки можуть стати ще гіршими.

Син уже давно думав про розлучення, а коли йому це порадила мати, то він таки остаточно вирішив розлучитися.

Тоді ж він розповів дружині, що подав на розлучення. Не пройшло й дня, як тепер Олена стояла на порозі свекрухи:
— Скажіть щось синові, хай він добре подумає, будь ласка, скажіть щось йому, нехай не руйнує нашу сім‘ю! – благала вона.
— Я сама йому сказала про розлучення. – відказала свекруха.
— Ви?! Навіщо?! Получається, це ви зруйнували нашу сім‘ю?! Ви у всьому винні! – розгнівалася Олена і пішла геть.