Перейти до вмісту

Синдром бідності, який тягнеться з СРСР

Низка речей домашнього вжитку, одяг і навіть деякі звички можуть серйозно зіпсувати враження про господаря будинку. Більшість із них – родом із СРСР

Якщо у вас вдома досі збереглися старі радянські сервізи із псевдозолотими смужками та малюнками у квіти, терміново їх викидайте

Такий посуд виглядає моторошно і його не варто виставляти на стіл, приймаючи гостей.

Наступними у списку виявилися речі, перемотані синьою ізоляційною стрічкою. Таким речам уже давно місце на смітнику.

В СРСР, можливо, було важко дістати деякі предмети побуту, але наголосив, що зараз подібних складнощів немає. А їхня наявність у будинку нічого хорошого про їхнього господаря не говорить.

Читайте також Так природа готує нас до останнього прощання.

Варто викинути у сміття  і коробки з мотлохом та іржаві цвяхи. кбагатьох радянських квартирах досі зберігаються такі «скарби» – у шафці над унітазом.

– Там лежать всілякі іржаві цвяхи, напилки без ручок, шматки велосипедних камер, іржаві скріпки, шурупи, мотки колись вкраденого алюмінієвого дроту, дерев’яні котушки з-під ниток, винні пробки, металеві кульки загадкового походження та підшивка «Наука та Життя» за 1986-1989 роки.

 

–Рряди 3-літрових банок  можуть також зберігатися в сучасній шафі-купе на верхніх полицях, що виглядає особливо безглуздо.

Більшість людей  не консервує, а просто складає в затишних місцях склотару,або банки з під сметани та майонезу.З часом воно припадає пилом, та виглядає жахливо.

Ну, і насамкінець варто звернути  увагу на балкон, що якщо у людини на балконі досі зберігається мотлох, потрібно взяти себе в руки і просто винести непотріб на смітник. Це стосується старих журналів, поламаних меблів, велосипеда «Орлятко» та інших символів радянського часу.

У наші дні вже соромно мати захаращений балкон або лоджію