Перейти до вмісту

– Синочку, чекайте, скоро буду. Хочу відсвяткувати свій ювілей в теплому родинному колі, з дітьми та онуками. Можливо, що залишуся вдома назавжди. Відповідь її просто вразила: – Вам ще зарано приїжджати, нам ще ремонт потрібно доробити у квартирі, – сказав здивованим тоном молодший син Андрій.

Оксана вже багато років працює закордоном, і добре знає, що гроші даються не легким способом. Однак вона все одно ділилася усім зі своїми дітьми – кожних два місяці висилала певну суму додому. І от згодом зрозуміла, що сумує за батьківщиною, не хоче зустрічати старість на чужині, тому вирішила повернутися. Жінка з нетерпінням чекала, коли можна буде повернутися додому, але от дітям така ідея взагалі не сподобалася.

У Португалію поїхала Оксана 9 років тому, коли не стало її чоловіка. Спершу думала, що на рік, а може два, щоб заробити дітям на весілля, а там вже й онука народилася, а потім вже діти окреме житло захотіли.

От вже декілька місяців не має Оксана повноцінної роботи, тому вирішила повертатися. Сини вже дорослі, мали б самі забезпечити себе, до того ж вона вже багато в чому їм допомогла. Якраз цього літа Оксана мала святкувати 50 років. Такий ювілей хочеться зустріти в теплому родинному колі, з дітьми та онуками. От вирішила сповістити про свої плани синам:

Читайте також: Фасони суконь, які будуть стильними весна-літо 2021 року

– Синочку, чекайте, скоро буду. Хочу зробити собі день народження. Можливо, що залишуся вдома назавжди.

Відповідь її просто вразила:

– Вам ще зарано приїжджати, нам ще ремонт потрібно доробити у квартирі, – сказав здивованим тоном молодший син Андрій.

Старший також не демонстрував щастя з цього приводу:

– Як ви так можете тільки за себе думати, а як я з дружиною будем кредит сплачувати?

Оксні дуже сумно, адже вона стільки свого життя присвятила дітям, а зараз стала для них абсолютно не потрібною. Сини потребують маму лише через гроші. Так і залишилася святкувати день народження в Португалії, разом з подругами.