Перейти до вмісту

Сини ж взагалі не підозрюють, що всі гроші витрачає їхня сестра.

У мене вже давно дорослі діти, є онуки. Всі мої діти живуть окремо, мають свої сім’ї. Сини придбали квартири, а донечка проживає з чоловіком у свекрухи.

Після школи донечка вирішила не вступати в училище. Вона сказала, що хоче відпочити та краще підготуватися, щоб з новими силами вступити в престижний університет.

Пройшов рік, вона так і не подала документи в університет. Знайшла чоловіка та вийшла заміж.

Коли моєму онукові виповнилося вже два роки, я вирішила запропонувати своїй дочці піти на курси швачки. Дочка відмовилася, сказала, що не хоче поки що віддавати дитину в садочок.

Через два роки появився ще один онук. Донечка так і сиділа вдома, роботу взагалі не шукала. Діти вже трішки підросли, старший онук пішов в перший клас.

Читайте також Цієї ночі я довго лежала на ліжку та не могла закрити очей. Я не могла знайти відповіді на одне запитання: чому не можна було просто зателефонувати старенькій та привітати з днем народження? Це ж займає всього лише 5 хвилин. Я вас дуже прошу, цінуйте та шануйте своїх батьків. Вони завжди чекають на вас і сильно люблять

Я завжди їм допомагала фінансово, тому що у сім’ї вже назрівали конфлікти. Свекруха все частіше повторювала моїй донечці, що вона ледаща та повинна шукати роботу, а не сидіти на всьому готовому. Мені дуже було прикро, що моя дочка взагалі нічого не хоче робити, тому потайки від всіх передавала їй гроші.

Три роки тому я вийшла на пенсію. Одразу віддала своїй донечці свою пенсійну карту, щоб вона мала додаткові гроші на дітей.

Вона мені обіцяла, що карточку поверне через два місяці, сказала, що розпочала пошуки роботи. Давня подруга запропонувала їй працювати в себе в офісі.

Я дуже зраділа, але занадто рано. Була лише одна вакансія — прибиральниці. Оскільки вона не мала вищої освіти, то на кращу роботу розраховувати не могла. Звичайно, що вона одразу ж відмовилася.

Сини просять мене, щоб я звільнилася з роботи та жила на свою пенсію, а вони мені щотижня будуть привозити всі необхідні продукти. Але зараз я не можу так зробити, тому що пенсійна картка знаходиться у моєї дочки. Сини ж взагалі не підозрюють, що всі гроші витрачає їхня сестра. Зараз вона на відріз відмовляється віддавати пенсійну картку назад, каже, що всі гроші йдуть на онуків. Поставила мені умову: якщо мені шкода грошей, то й бачитися з онуками більше не буду.

Я не знаю, що мені робити. Я дуже боюся за те, що сини все дізнаються і пересварять всю сім’ю. Цього я дуже не хочу. Я не можу відкладати гроші та не маю можливості дарувати подарунки дітям синів, лише якісь дуже дешеві іграшки, оскільки всі гроші йдуть на забезпечення дочки. Ось так тепер я живу. Невже я неправильно виховала донечку, чому вона так вчиняє?