Перейти до вмісту

Та після цього спілкування між сусідами не було.

Подруга мені  розповіла , що її донька Аріна знайшла собі гарного друга, що жив по сусідству. Тож вони почали разом проводити час, а згодом і пішли в одну школу. Разом сиділи за партою, ішли на заняття, і з них. А на свята дарували один одному невеличкі сюрпризи. Мило було поглянути на такі хороші стосунки між дітьми.

Аж поки у поведінці мами малого Дмитрика не стало помічатися щось дивне. Моя подруга із чоловіком купили автомобіль, а сусідка почала підбурювати чоловіка теж зробити таку покупку. І сама вона про це розповіла Ані.

Як тільки чоловік Анни приходив з квітами, подарунками, то і сусідка Сніжана вимагала від свого обранця такі ж знаки уваги. Та головне не купити щось дешевше. Через це у їхній сім’ї почалися сварки, гучні скандали.

Читайте також Сирні сочники

А далі сталося щось вражаюче. Аня з чоловіком запланували провести відпустку за кордоном на морі. Вже й квитки придбали. Складають валізи, аж ось – дзвінок у двері. Це була Сніжана. Нібито хотіла з сином віддати подаруночок для малої Арінки.

Діти побігли в дитячу бавитися, а Аня запросила сусідку на чашку кави. Та відразу попередила, що нема часу сидіти довго кавувати, адже скоро відліт. Тож скоро сім’я почала збиратися додому. Та прямо на виході Сніжана попросила сина обняти Арінку на прощання. Хоча раніше такого не було. Це доволі дивно.

Аня і Сніжана часто «зависали» на одному форумі для матусь і на ранок моїй подрузі прийшло сповіщення, що сусідка щось там опублікувала. Питала порад щодо лікування вітрянки. То виходить, у той вечір вона знала про хворобу сина і навмисно приперла його у гості і змусила обіймати дівчинку.

Я всього очікувала, але ніколи не думала, що люди здатні на такі підлі вчинки тільки через власну заздрість. Та, вона не знала, що Арінка уже хворіла вітрянкою. Її план провалився, а сім’я полетіла на омріяний відпочинок і там навіть не згадувала про все, що могло зіпсувати їм настрій.