Перейти до вмісту

Та спільними зусиллями сім’я змогла поставити на ноги хлопчика.

Сергійком мав страшну хворобу ще з дитинства. Батьки не втомлювалися возити його по лікарях, санаторіям, курортам, спеціалізованим центрам. Скільки сил пішло на спасіння сина.

Не важко здогадатися й які великі суми фігурують, коли мова йдеться про таке серйозне лікування.

Та спільними зусиллями сім’я змогла поставити на ноги хлопчика. Він гарно закінчив школу, а потім і кулінарний коледж. Ще з дитинства хотілося йому бути кондитером.

Читайте також Як же він міг відмовитися від власного сина?

Сім’я Ольги та Миколи жила не бідно, але й не заможно. Гроші додому приносив лише чоловік, а Оля вже вдома поралася, доглядала діток. Особливо багато уваги потребував у свій час Сергійко.

Та син швидко забув про те неоціненне добро, що зробили для нього батьки. Забув всю ту працю, яку ми вклали в нього. Тому одного разу сказав, що матір з батьком забрали його пенсію. Він не розумів, що сім’я потребує додаткової фінансової допомоги. Тепер, коли він може сам існувати, гарно ходити, дорікає нам за гроші, що виплачуються на нього.

Я ж намагалася донести Сергієві, що він живе за наш рахунок, їсть нашу їжу, користується всім у квартирі. До того ж комунальні послуги нині багато коштують. На що він відповів мені, що його годують у коледжі, а одяг ми купуємо йому не такий крутий, як він хоче.

Зараз наймолодша донечка потребує нову зимову курточку, бо минулорічна порвалась, та де взяти на це кошти – ми не знаємо.