Перейти до вмісту

Таблетки, щоб менше бути дратівливим

ТАБЛЕТКА №1. Не дратуйтесь через те, чого не можете змінити.

Цей факт нам потрібно прийняти. Життя від негативу стає тільки гірше. Інколи ми злимося та не розуміємо, що це дуже нам шкодить. Сам факт роздратування робить нас більш емпатичним і турботливим. Коли ми обурюємося на чужі дії, то відчуваємо себе еталоном справедливості. Або ж хочемо, виправдати свій гнів. Вас можуть нервувати чужі діти, або ж невиховані чоловіки і наглі. Люди, які кидають сміття не в смітник. Але, ваші негативні емоції нічого не змінять. Якщо ви відчуваєте, що сил на виховання чужих діток у вас немає, або когось вчити не робити сміттярку на дорогах тоді краще не витрачайте свою енергію на те, шо ви не в стані змінити і збережіть свої нервові клітини.

ТАБЛЕТКА №2. Перестаньте вишукувати приводи для роздратування і образи

Досить часто бувають такі дні, що ми відчуваємо напружений настрій і стан. І підсвідомо ми хочемо, щоб нас хтось зачепив, щоб був конфлікт. Інколи цей стан входить в звичку це є погано для вашого ж фізичного стану. Позбувайтеся цієї звички, чим швидше тим краще. Ми маємо таку функцію як керувати своїми думками та настроєм. Направляйте своє русло не на те, що весь світ проти вас, а наоборот, що всі люди добрі та зовсім ніхто не бажає вам зла. Або в кожного є своє життя і їм просто байдуже на вас. Ні в кого немає на думці вас ображати, інколи люди ведуть себе безвідповідально та не розумно. Але будемо відкриті ви ж теж не можете бути ідеалом для когось. Всі ці люди, які нас обурюють являються також нашими вчителями. Ми бачимо їхню поведінку і розуміємо, що такими бути ми не можемо і нехочемо. Звичайно ці вчителі не дуже є приємні але все ж. Що маємо то маємо.

Читайте також: Закон притягнення слова, які руйнують ваше життя

ТАБЛЕТКА №3. Дозвольте оточуючим бути самими собою.

Кожній людині потрібен власний простір. Не все ми можемо бути в хорошому настрою та на висоті. Бувають різні дні, та різні ситуації. Та ми маємо вчитися над своїми слабкими місцями, чим більше ми вчимося тим менше починаємо звертати увагу на весь негатив, що нас дратував. Ніхто не казав, що це легко, але хто як не ми будемо змінювати це все в собі. Ми не завжди відповідаємо чиїмось високим вимогам буває, що ми теж забуваємо день народження близьких,  ігноруємо чужі дзвінки, спізнюємося, та не розуміємо натяків.