Перейти до вмісту

Так ця ж, гадина, коханка мого колишнього чоловіка. От саме від нього вона і вийшла, там його будинок. Я її довго пасла, все ніяк не могла підстерегти. Ну ось сьогодні щасливий день видався.

Мені потрібно було на роботу, вирішила спіймати попутку подумала так швидче

Загалом, встала я трохи в віддалік від дороги, стою чекаю. Тут через пару хвилин підвалює діваха і встає нахабно між мною і дорогою. Сама як з журналу для чоловіків: висока, ногаста, шкіряна спідниця, копита 18 см, ну і ясний перець – блондинка.

Ніжку так в сторону відставила зухвало і стоїть, голосує.

А я в своїх повсякденних джинсах, сорочка в клітку, через плече рюкзачок, на голові дулька. Загалом, ндаааа, думаю, поки ця не виїде – мені машини не бачити.

А наша краля ручку так витончено підвела, кігтики на сонці виблискують. Що вже говорити про мужиків? Та й фіг з тобою, думаю.

Хоча прикро, якби не вона – могла б швидше дістатися до роботи, а так стояти тепер довше. Зараз якийсь щиголь на шикарній тачці під’їде і поїде наша пташка …

І тут, немов підслухавши мої думки, назустріч нам летить офігенний чорний Порш. Ну ось, думаю я про блондинку – по твою душу. Зараз сяде і поїде, а мені стояти тут, але на автоматі руку теж підняла. Навіщо, на що сподівалася?

А Порш з усієї дурі пролітає повз блондинку, попутно обливши її з голови до п’ят каламутною рідиною з калюжі …

… і гальмує прямо біля мене. Ось це номер!

Читайте також: Чи не одну ніч проплакала бідна дівчина, але все ж проти волі батька не пішла

Я здивована, ця краля обтікає, рота відкрила, очі витріщила, а сказати нічого не може. Хана її шкіряній спідниці, речі можна викидати.

Тут скло опускається і дама років 50 вимовляє: «Підвезу, сідай».

Сіла, їдемо, спочатку мовчала, потім я не витримую і запитую:

«А за що ви її так, що за« любов »така у вас до блондинок?»

«Так ця ж, гадина, коханка мого колишнього чоловіка. От саме від нього вона і вийшла, там його будинок. Я її довго пасла, все ніяк не могла підстерегти. Ну ось сьогодні щасливий день видався! ».

Як виявилася – ця діваха зруйнувала її сім’ю, мало того, що вкрала чоловіка, так вони ще у законної дружини відсудили квартиру і дачу.

«Мені вже легше!»