Перейти до вмісту

Так, в мене є коханка… Як жінка ти мене не цікавиш вже достатньо давно, але я нічого не казав, бо бачив як ти гарно виховуєш мого сина.

Коли я познайомилась з Артемом, то навіть уявити не могла, що отримаю дещо більше ніж просто коханого чоловіка.

Він вже на першому побачені повідомив мене, що в нього є син, якого він виховує сам, адже його дружини не стало під час пологів.

Йшов час, Артем мало згадував в наших розмовах про сина, ми ставали все ближчими один для одного, а згодом я сама попросила познайомити нас. І як я здивувалась, що сину Артема всього вісім місяців. Яків, так звати сина, був просто неймовірно хорошою та красивою дитиною. Він мені одразу сподобався і я почала все частіше шукати зустрічі з малям.

 

Так я переїхала до Артема і почала виховувати Якова. Згодом Артем зробив мені пропозицію і одружились. Я вирішила всиновити Якова і Артем був не проти. Тепер я офіційно його мама. Власних дітей я хотіла, але не. Я хотіла дати материнської любові Якову, бо ж він майже одразу після пологів залишила його.

 

Читайте також Чому на добро відповідають злом? Притча

 

Коли Якову виповнився рік він почав називати мені мамою. Так ми щасливо прожили три роки поки одного разу, гуляючи з сином в парку не побачила свого «благовірного» в компанії молодиці. Він тримав її за талію, а вона в руках букет. Вони мило гуляли та щебетали. Я одразу сфотографувала їх, щоб потім були аргументи до пред’яв чоловіку.

 

За вечерею я мовчки показала фото Артему та чекала відповіді. Він побачивши це здивувався, бо очі його стали з п’ять копійок. Але він зітхнув та спокійно відповів:

 

-Так, в мене є коханка… Як жінка ти мене не цікавиш вже достатньо давно, але я нічого не казав, бо бачив як ти гарно виховуєш мого сина. – така спокійна відповідь мене здивувала. Але в той момент мене хвилювали не мої почуття, а що буде з дитиною, що буде з моїм Яном.

 

-Я погоджуюсь на розлучення, але за умови, що Яків залишається зі мною, я не дозволю, щоб мій син жив з сторонньою людиною, яка не факт, що буде добре до нього відноситись.

-Хм… Давай нехай Яків вибере з ким хоче залишатись.

 

Чоловік привіз ту жінку до нас, завів в квартиру та покликав сина:

-Яків, ми з твоєю мамою розходимось і вона переїжджає. Ця тітка тепер буде виховувати тебе. – сказав він та вказав на коханку. А та в свою чергу невдоволено скривилась, адже молодій дівчині не хотілось виховувати чужу дитину.

Яків ж підбіг до мене, сховався за мною та сказав:

 

-Ні, не буде виховувати, мене буде виховувати мама!

Артем погодився та після того ми оформили всі потрібні документи на аліменти.