Там, у Туреччині, у дружини стався роман з чоловіком, на 10 років молодшим за неї.

З дружиною ми прожили разом 16 років. І ось вона поїхала з дітьми та сестрою на курорт, а я не зміг, дуже зайнятий був на роботі. Там, у Туреччині, у дружини стався роман з чоловіком, на 10 років молодшим за неї.
Продовження тривало за моєю спиною. Я спочатку нічого не міг зрозуміти, дружина стала сама не своя, ми її не впізнавали, вся рідня
була стривожена.

Читайте також Сьогодні мені 36 років, і моє приватне життя зовсім не покращилося. Жоден з моїх чоловіків не хотів створити зі мною сім’ю

Вона зізналася лише тоді, коли він покинув її. Чоловік виявився шахраєм і викачував з неї гроші, а вона шалено любила. Дружина почала сходити з розуму – буквально! Рік я і рідня витягали її з цього: лікарня, спеціалісти… Витягли. Вона сама вважає, що це гіпноз був і якийсь неприиродній вплив.
Через 3 роки ми розлучилися з моєї ініціативи. Розумієте, дружина – начебто рідна мені людина, дуже близька, стільки разом прожили. І покаялася вона щиро, і пробачив я начебто, але відчув згодом: поруч з нею я не щасливий. Зрозумів, що життя у мене одне, іншого не буде і я хочу дожити його щасливо або спокійно, і робити чогось заради дітей не варто, зберігати вже нічого.
Колишня дружина зараз почуває себе нормально, вона сама, але допомагає активно донці з онучкою. В моєму житті є жінка, але одружуватися я, напевне, більше не збираюся. Це людина для душі, разом провести вихідні, відпочити. Мені здається, в мене вже не той вік, щоб створювати нову родину. А там – час покаже.