Таро-прогноз для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 20 по 26 липня 2020 року

Карти Таро — відомий багатьом спосіб зазирнути в майбутнє. Зіставивши тлумачення карт з тим, що відбувається в житті, буде простіше орієнтуватися в подіях і готуватись до важливих змін.

Овен

Головна порада карт для Овнів — не поспішати і знайти рівновагу, щоб виключити помилки і створення зайвих проблем на шляху до мети або мрії. Овнам важливо зосередитися на собі і розібратися в нагальних питаннях. Карти говорять про приємні перспективи: Овни в кінці тижня зможуть зробити останні кроки назустріч заповітного бажання. Карти кажуть, що перешкод на шляху немає, а значить, не варто зволікати з втіленням в життя сміливих ідей.

Телець

Карти обіцяютьТельцям активну середину тижня, коли буде просто вирішувати складні питання і без праці переступати через неприємності. В розкладі на кінець тижня буде завершення чергового життєвого етапу. Тельцям доведеться попрощатися з тим, що більше не має значення для майбутнього і лише гальмує розвиток.

Близнюки

Близнюкам не варто хвилюватися — життя налагоджується, і в ньому не залишається місця для розчарувань.

Проте Близнюки зіткнуться з людьми, які можуть представляти небезпеку, а значить, з середи потрібно бути пильними і нікого не посвячувати у свої плани.

У вихідні дні Близнюки стануть на роздоріжжі, і щоб знайти вірну дорогу, їм доведеться прислухатися до себе.

Рак

Карти говорять про готовність включитися в боротьбу і залучити в життя необхідні зміни.

Раки зможуть знайти шлях до процвітання і не поспішаючи завершити всі важливі справи.

Також карти обіцяють період розквіту особистого життя, а значить, цей тиждень відмінно підходить для залучення в життя кохання.

Раків чекає прекрасне завершення тижня, коли немає перепон на шляху до щастя.

Лев

Левам доведеться розлучитися з частиною справ, які більше ніяк не змінять життя. Залишати за спиною минуле простіше, якщо вибрати для себе нову мету.

В розкладі присутня карта застережень. По ній не можна поспішати, щоб не випустити з уваги значущих деталей.

Недбалість може завести Левів у глухий кут і зашкодити планам.

Діва

Діви зможуть впоратися з наклепом і відновити своє чесне ім’я, звільнившись від тих, хто негативно впливає на життя.

Дівам залишається лише грамотно розставити пріоритети і не боятися тимчасових труднощів.

Проте удавана безтурботність може притупити увагу. Карти радять не перекладати відповідальність і уважно ставитися до виконання своїх обов’язків.

Читайте також: Чому не можна спати ногами до дверей? Твердження скандинавців

Терези

Карти радять не втрачати часу і втілити в життя найсміливіші мрії.

Терезам потрібно розставити пріоритети, щоб не присвячувати час безглуздим речам, що віднімають час. В житті Терезів відбудуться зміни, де можна буде знайти наставника в особі незнайомої людини.

Карти говорять про те, що потрібен час, щоб зрозуміти причину подій і не поспішаючи прийняти правильне рішення.

Скорпіон

Скорпіони зможуть почати щось нове і захоплююче. Звільнитися від турбот і проблем, а також припинити спілкування з тими людьми, що мають поганий вплив. В кінці тижня Скорпіони зможуть досягти поставленої мети і залучити в життя позитивні зміни.

Стрілець

Карти радять не поспішати з висновками, щоб не помилитися і відкрити двері, що ведуть до благополучного життя.

Цього тижня справи сповільнюються, і з’являється можливість провести роботу над помилками, виправити неточності і поставити крапку в складних питаннях.

Важливо залишити за спиною все, що віджило, порвати токсичні зв’язки і перестати залежати від сторонніх людей.

Козоріг

Козорогам карти вказують на приємні перспективи і вільний шлях, по якому можна легко прийти до поставленої мети та отримати винагороду. Але їм знадобиться витримка, щоб досягти потрібних результатів.

Козороги зможуть відновити репутацію і викрити своїх кривдників. Чесність і вміння контролювати емоції дозволять швидко впоратися з виникаючими проблемами.

Водолій

Карти показують Водоліям відмінний початок тижня, коли вони зможуть сміливо починати нові проєкти. По цій карті перешкод на шляху немає, а значить, потрібно мобілізувати сили, щоб закласти фундамент майбутніх перемог.

Карти говорять про те, що будь-які труднощі вирішаться швидко, якщо Водолії не будуть зволікати і відкладати вирішення важливих питань на потім. Дуже скоро почнеться кар’єрне зростання і фінансове благополуччя, а значить, кінець липня буде перспективним.

Карти обіцяють просування по кар’єрі та підкорення нових вершин.

Риби

На початку тижня активність і позитивний настрій допоможуть обійти стороною неприємності і заздрісників.

Рибам не можна ігнорувати інтуїцію. Внутрішній голос допоможе впоратися з виникаючими питаннями.

Риби зможуть залишити позаду турботи і проблеми, вирішити важливі питання та знайти в собі сили для підкорення нових вершин.