Перейти до вмісту

Таро-прогноз для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 27 липня по 02 серпня 2020 року

Експерти рекомендують представникам Зодіакальних сузір’їв не поспішати з тлумаченням карт, щоб не упустити значущих деталей.

Овен
Овнам доведеться позбутися від ілюзій і не привласнювати собі перемоги, не досягнувши їх. Карти вказують на непростий час, коли треба діяти не навмання, а з чітким розрахунком і прислухаючись до розуму.

Овнам на початку серпня важливо впоратися зі своїми страхами. Взявши себе в руки, овни зможуть досягти нових успіхів вже на початку місяця.

Телець

Завершення липня пройде успішно. Тельцям необхідно дотримуватися планів і не відкладати розв’язання важливих питань.
Карии обіцяють Тельцям позбавлення від всього, що заважає просуванню до щастя. По цій карті вийде обійти неприємності стороною, впоратися з недоброзичливцями і подолати будь-які труднощі.

Близнюк

Близнюки не зможуть рухатися далі, поки не розберуться в проблемах, що тягнуться з минулого. Карти радять поставити крапку в справах, не відкладаючи на потім.

Близнюків чекає активний початок серпня. Карти обіцяють визнання, пошану і успіх, але для цього Близнюкам доведеться показати себе з кращого боку і не намагатися піднятися над оточенням.

Рак

Ракам доведеться попрощатися з минулим і відкрити двері в майбутнє, де не буде місця застарілим ідеям і планам.

Для того, щоб Раки змогли прийти до успіху, від них буде потрібно виконання даних раніше обіцянок. По цій карті мета близька, але досягти її можна лише чесним шляхом.

Лев

Левів чекають процвітання і успіх. Карти говорять про те, що вибрано правильний напрямок, і якщо не звертати з шляху, то незабаром можна отримати перші позитивні результати.

Левам не можна потурати своїм страхам. Переживання здебільшого безпідставні, а значить, потрібно спиратися на доводи розуму, а не йти на приводу суперечливих емоцій.

Діва
Дівам краще налаштуватися на розмірену і вдумливу одиночну роботу.

Дівам незабаром доведеться поставити крапку в справах і почати щось грандіозне. Для того, щоб перехід від минулого до сьогодення не приніс дискомфорту, варто подбати про завершення всіх поточних справ.

Терези

Терезам доведеться бути уважними і діяти обачно. Терези відчуватимуть тривогу, однак це не повинно ставати причиною відмови від справ.

Терезам для досягнення заповітних цілей належить грамотно розставити пріоритети, щоб займатися виключно важливими справами, не втрачаючи час на розваги і порожню витрату часу.

Скорпіон

Карти говорять про те, що середина тижня пройде спокійно, без злетів і падінь. Скорпіони з легкістю зможуть вибрати саме той напрям, що призведе до нових перемог.

В кінці тижня треба приділити час родині і стосункам, щоб знайти компромісні рішення і уникнути непотрібних конфліктів на ґрунті розбіжностей.

Читайте також: Як бути “дорогою” жінкою: головні таємниці жінок, яким чоловіки обертаються вслід

Стрілець

Стрільцям для успіхів в майбутньому доведеться розпрощатися з ілюзіями і спрямувати сили на досягнення цілей.

Карти попереджають Стрільців про необхідність нести відповідальність за слова та вчинки. Вміння вчасно зупинитися і не поспішати вбереже від помилок.

Козоріг

Карти віщують, що таємниці скоро стануть явними. Козороги зможуть розібратися в подіях, а внутрішній голос допоможе побачити знаки долі, які вказують правильний напрямок.

Козорогам в кінці тижня належить вирішити складне питання, яке допоможе зрушити з мертвої точки. Рада карти — не поспішати, щоб знайти правильне рішення.

Водолій

Водолії зможуть реалізувати свої амбіції, якщо перестануть потурати слабкостям і відкладати втілення в життя сміливих ідей.

Карти кажуть, що природне чуття, допоможе Водоліям обійти неприємності стороною. По цій карті мудрість і вміння чекати вбережуть не лише від промахів, але і від зустрічей з небажаними людьми.

Риби

Риб чекає відповідальна середина тижня, коли помилки можуть призвести до проблем і віддалять від мети. Рада карти — поступати чесно і не обманювати оточення яке вам довіряє.

Карти обіцяють Рибам емоційні перепади, з-за яких можливі неприємності в справах і особистому житті. У зв’язку з цим Рибам важливо зберігати спокій і взяти на замітку вправи, що дозволяють швидко досягти внутрішньої гармонії.