Перейти до вмісту

Таємний роман Путіна та Кабаєвої

Кажуть, Путін та Кабаєва познайомилися 2001 року, коли тренерка Ірина Вінер вирішила відсвяткувати вдалий виступ російської збірної на чемпіонаті світу в Іспанії, де її спортсменки виграли усі золоті медалі. На прийом тоді приїхав і Путін. Аліна не могла виступити перед ним із програмою, як це зробили інші спортсменки, бо отримала на змаганнях травму. Але весь вечір розмовляла з президентом про художню гімнастику.

Читайте також РФ шукає україномовних жителів Донбасу для роботи диверсантами

Про роман пари вперше заговорили приблизно 2006 року. 2013 року, після того, як Путін особисто вручив Кабаєвій нагороду за заслуги у спорті, журналісти знову написали про їхній таємний зв’язок. Видання “Московського кореспондента” навіть закрили після того, як воно написало про нібито майбутнє весілля пари. Передруковували новини навіть у американських ЗМІ. Нові чутки з’явилися 2015 року, після того, як швейцарський таблоїд Neue Zürcher Zeitung опублікував статтю, в якій розповідалося, що президент Путін таємно зняв два номери у приватній клініці Clinicа Sant’Anna, де Аліна нібито народила доньку або двох доньок-близнюків.

2016 року Кабаєва з’явилася на змаганнях з фігурного катання в Москві з двома хлопчиками приблизно 8-ми та 10-річного віку, а також з обручкою на пальці, яку зазвичай носять жінки, щоб показати свій статус. Тоді ж почали ширитися чутки про те, що ексгімнастка давно одружена з Путіним і народила йому синів, а потім і доньку (або доньок).

Вже не таємниця, що Путін ховає свою пасію разом із дітьми у Швейцарії. Проте він недооцінив цю країну. Рішення Швейцарії не зберігати нейтралітет і зайняти жорстку позицію щодо Росії шокувало багатьох у міжнародному співтоваристві. 28 лютого Швейцарія заявила, що заморозила активи низки російських фізичних осіб та компаній, зазначивши, що “фінансові санкції проти президента Росії Володимира Путіна, прем’єр-міністра Михайла Мішустіна та міністра закордонних справ Сергія Лаврова також мають набути чинності з негайним ефектом”. А люди збирають підписи до петиції та вимагають депортувати Кабаєву у бункер до Путіна.