Перейти до вмісту

Те, що забрали, не приносить щастя

На роботі один інтриган вижив начальника інтригами і наклепом. Сів на його місце, а потім сів у в’язницю. Сталася аварія; а карають того, хто несе відповідальність.

Або одна жінка відбила чоловіка у подруги. Підлими методами діяла, довела подругу до хвороби. І стала з її чоловіком жити. Але цей чоловік захворів психічно; спадковість така була. І став нападати на свою нову дружину, речі з дому роздавати мандрівникам, а працювати перестав – йому голоси веліли більше не працювати. Так і живуть. Тому що йти він не хоче, та й нікуди. І взагалі він інвалід, має потребу в турботі і матеріальній підтримці.

Або один хитрун забрав будинок у рідного брата. Теж різними низькими способами діяв, документи підробив, підкупив когось… Та й згорів в цьому будинку – там щось з проводкою було не так.

А вчений вкрав книгу у свого колеги і видав під своїм ім’ям. Тепер його вигнали з усіх наукових співтовариств і навіть хочуть судити. Не за плагіат, а за різні заклики між рядків і образу почуттів.

Така ось це книга виявилася. Або її неправильно зрозуміли – так часто буває з науковими книгами. А автор справжній перелякався і став дитячі казки писати. І чудово заробляє.

Читайте також Це історія трапилася в сім’ї однієї шкільної вчительки.

.

Так що сенс є у всьому. Якщо щось забрали або примусили віддати, занадто горювати не треба. Треба подивитися на наслідки. Найчастіше відібране і присвоєне не приносить щастя. А як павук, впивається в того, хто забрав і душить. І не завжди можна звільнитися…

Забирають – боріться і захищайтеся! Але якщо програли в боротьбі, то не журіться. Значить, так повинно бути – нехай беруть собі. Разом з усіма наслідками. Але потім нехай не скаржаться. Отримають сповна…