Теми, обговорення яких варто уникати навіть із близькими.

Друзі та близькі — невід’ємна складова життя кожної людини. Але існує список тем, які краще залишити для себе. Про шість речей, які не варто обговорювати навіть з близькими людьми, розповімо далі.

Надмірно відверті подробиці про інтимний досвід.

Попри те, що суспільство змінилося і припинило сприймати тему сексу як абсолютне табу, у головах людей досі ще живуть стереотипи і забобони, а тому неможливо передбачити, як ваш співрозмовник відреагує на ваші відверті висловлювання про інтимне життя. Не виключено,  що він з упередженням поставиться до ваших слів, а тому не варто зачіпати подібні теми, якщо ви на сто відсотків не впевнені у тому, що опонент готовий про них говорити.

Таку поведінку можливо буде розцінено як нетактовність (у кращому випадку), а у гіршому ви можете спровокувати конфлікт і зіпсувати відносини.

Плітки.

Неперевірені факти про ваших знайомих не повинні ставати предметом для обговорення навіть у колі родини, тому що це зашкодить як вашій репутації, так і репутації того, на кого ви, можливо, наговорюєте. Поговоріть краще про те, що відбувається у вашому житті і житті вашого співрозмовника, або обговоріть актуальні новини.

Чужі секрети.

Спокуса обговорити чужі таємниці завжди велика, але замисліться — це ж ті ж самі плітки, тільки з “обтяжуючими” обставинами. Розкриті секрети — причина конфліктів мільйонів людей, тому краще не ризикувати і тримати язик за зубами.

Розмови виключно про себе.

Постійно переводячи розмову на себе, ви принижуєте співрозмовника і втрачаєте як його увагу, так і нитку розмови. Намагайтеся помірно повідомляти інформацію про себе — дайте співрозмовнику можливість поділитися своїм досвідом у відповідь і постарайтеся перемикнути свою увагу з себе на нього.

Читайте також:Смажена картопля по – ірландськи.

Фізичні недоліки інших людей.

Якщо у вас є схильність помічати чужі фізичні недоліки і говорити про них вголос, вам слід замислитися про роботу над собою, оскільки така поведінка цілком ймовірно спровокована вашими власними страхами і комплексами, про які ви можете навіть не здогадуватися. Взагалі, це одна з форм токсичної поведінки, яка може стати причиною виникнення серйозних психологічних проблем у співрозмовника. Краса — найбільш відносна річ у нашому житті, пам’ятайте про це.