Перейти до вмісту

Теща не любила мене, і вже після весілля у мене почалося несолодке життя. Дружині було соромно за витівки мами, вона намагалася поговорити з нею, але все було марно

Олеся з Дімаю дружать з студенських років. З часом їхня дружба преросла у велику любов. Батькам Діми дуже сподобалась дівчина, а от мама Олесі було проти Діми.

Мама хотіла для своєї дочки найкращого зятя, адже Олеся у неї була єдиною дитиною. Вона не бачила в Дмитрі відповідного обранця для дочки, але їй довелося змиритися з вибором Олесі.

Вони все ж таки одружилися, не зважаючи на думку батьків. І вже після весілля, для Діми почалося не солодке життя. Мама Олесі завжди старалася його принизити та ображала різними словами. Олесі було неприємно, і вона намагалася поговорити з мамою, але усе марно.

Після весілля, молодята вирішили поїхати відпочити на море. Запропонували вони і тещі поїхати з ними, але вона відмовилася. За кілька тижнів до поїздки, теща почала робити ремонти у будинку, і наполягала, щоб Олеся нікуди не їхала, а залишилася з нею.

Читайте також: Рецепт маринування оселедця по-голландськи

Але природно вона не погодилася. Сказала, що є ще тиждень до відпустки, і вони можуть їй допомогти. Вони приїхали на дачу, та почали допомагати їй у будинку з ремонтом. Але теща придумала і інший план.

За три дня до відпустки, мама передзвонила Олесі і сказала, що у неї напад, практично вмирає, навіть встати не може, швидка не їде. Не зволікаючи ні секунди, вони поїхали. Теща не думала, що діти так швидко приїдуть, тому коли вони під’їхали, вона копала якусь грядку. Олесі з Дімою були шоковані і поїхали геть.

Коли залишався один день до від’їзду, подзвонила сусідка тещі. Мало не плачучи, сказала, що мамі дуже погано. Вони перелякалися не на жарт. Коли приїхали, застали її в ліжку, з купою таблеток. Сусідка сказала, що вона відмовилася їхати до лікарні. Олеся з Дімою вирішили не їхати на море. Яке ж було здивування Олесі, коли через три дні, вони застали маму знову на грядці.

Тоді вони навіть не виходили з машини, а просто розвернулися і поїхали додому. З того дня, Олеся з мамою майже взагалі не спілкується …