Перейти до вмісту

Тільки зараз я розумію, що в той період коханий був до мене абсолютно холодний, віддалявся з кожним днем, однак я цього не хотіла помічати. Я надіялась на те, що дитина зможе якось прив’язати його до мене, однак цього не сталося.

Закінчивши школу я почала зустрічалася з Євгеном, закохана була без тями. Це було перше світле кохання, думала, що на все життя. Я тоді навчалася в університеті, про навчання практично і не думала. Разом ми уже півтори року, як раптом я зрозуміла, що у нас буде дитина. Я повідомила про це Євгенові, однак він не розділив зі мною цього щастя. Здавалося, що йому було абсолютно байдуже.

Тільки зараз я розумію, що в той період він вже був до мене абсолютно холодний, віддалявся з кожним днем, однак я цього не хотіла помічати. Я надіялась на те, що дитина зможе якось прив’язати його до мене, однак цього не сталося. Він пішов за сім місяців до появи синочка. Ми не конфліктували, не було ніяких суперечок, я зрозуміла, що він мене не кохає. В один день ми обірвали всі звязки й припини спілкування.

Читайте також: Шпинатний рулет з лососем

Після появи синочка він так і не з’явився, а потім спільні знайомі розповіли, що він поїхав за кордом. Правда, тоді мені вже було байдуже, я теж переїхала жити до своєї мами. Виховувати дитину самій дуже важко, але ми з мамою старалися і працювати, і з хлопчиком бути. Зараз синочкові 10 років, і нещодавно в соціальній мережі написав мені Євген. Просив знайти час, щоб познайомити його з дітиною. Я не думаю, що це дійсно хороша ідея, однак він вмовляє мене, каже, що хоче виправити помилки.

Я не довіряю цьому чоловікові, син вже дорослий й все прекрасно розуміє. Боюся, що тато може зрадити його так, як і колись зробив це зі мною. Хочу вберегти синочка від цього болю.