Перейти до вмісту

Тобою користуються як ганчіркою, коханка

Ти не отримаєш те, що залишилося після розподілу бюджету на садок, школу, податки, покупку чобіт дружині і тещі. Ти теж отримаєш свої чоботи, не плач. Але спочатку нова машина дружині, потім тобі чоботи. І може бути бюстгальтер.

Він каже, що любить тебе? Він просто не може сказати правду: мені добре з тобою займатися коханням, відпочивати від дітей і мені простіше давати грошей тобі, ніж кожен раз знімати повію. Адже ніхто не хоче чути правду: інтим в обмін на гроші. І чоловік, в першу чергу. Він хоче думати, що він хороший і цінний сам по собі, що він не купує. Тому він бреше, що любить, а ти брешеш, що тобі не потрібні його гроші. Я сподіваюся, коханка, у тебе вистачило розуму не спати з одруженим жебраком?

Немає ніякої любові там, де є брехня. Якщо людина бреше одній жінці – своїй дружині, значить він бреше всім, тобі в тому числі. Якщо ти думаєш, що він не може бути з тобою, тому що там діти – це брехня. Немає ніяких винятків. Коли люди люблять один одного, вони разом. І, якщо ти думаєш, що він піде від дружини через якийсь час, у мене для тебе погані новини: він просто спить з тобою.

Читайте також Жінка пішла від Віті. Чоловік намагався її зупинити, але жодні його слова для неї не були переконливими аргументами.

Немає ніяких реальних причин, все відмовки, він може говорити все що завгодно, але по факту він не з тобою. Ти – не та жінка, яку він вибрав. Він навіть не хоче тебе настільки сильно, що б бути готовим створити з тобою сім’ю. У тебе немає жодних шансів, немає ніяких перспектив. Все, що ти робиш тут і зараз – втрачаєш час. Єдина компенсація за це – гроші. Тому, якщо ти коханка – володарюй.

Немає ніякого виправдання чоловікові, який регулярно зраджує своїй дружині. Криза середнього віку, алкоголь, поганий настрій, молоді дівчата, – це все його слабкість і фінансові можливості. Але мова не про нього, мова про тебе, коханка. Якщо твоє покликання затикати сексуальний голод чужого чоловіка – хоча б роби це з якоюсь вигодою. Мужик піде, а чобітки залишаться.

Тому що, нагадую ще раз, немає ніякої любові. Тебе не люблять.

Тобою користуються як ганчіркою

І для того, що б точно знати відношення свого коханця до себе, його плани на спільне майбутнє, треба вийти на приватний діалог. Але рідко хто з чоловіків буде відразу і чесно відповідати. Спілкування з чоловіком може бути дуже не просте, тому треба починати поступово. Метод спілкування «Я щаслива», дуже ефективний і дійсно приносить результат.