Tоді вона зрозуміла, що прийняла правильне рішення, адже двічі в одну річку не ввійдеш.

Він залишився таким, як і був – красивий, високий, стрункий. Чому він приїхав у їхнє місто? Чи на довго залишиться? Так багато запитань було у її голові, але жодної відповіді.

Пройшло близько години часу, а вона вже сиділа в кафе та пила улюблений коктейль. Сашко, хлопець Діани, ще не пригощав її коктейлями. Вони з Алексом розмовляли про роботу, життя й згадували минуле. Вона немов би знову поринула в ті роки.

Він – її перше кохання, у яке вона ринулася з головою. Він – теж її кохав. А ще кохав багато інших дівчат. Це вона дізналася пізніше. А до цього не уявляла свого життя без цього кароокого красеня. Високий п’ятикурсник одразу привернув її увагу на одній зі студентських вечірок.

У них закрутився шалений роман, якому заздрили практично всі. Дівчина не тямилася від щастя, поки одного разу на власні очі не побачила Алекса з іншою…

Читайте також Покроковий рецепт суші

– Пробач, маленька, так вийшло, – навіть не виправдовувався він.

Потім Алексові запропонували роботу в іншому місці, куди він й поїхав. Пройшло вже понад п’ять років і тут він знову перед нею.

– А знаєш, мене ніколи не полишали думки про тебе, маленька.

Ця його стара звичка називати її маленькою відгукнулася в Діаниному серці болісним спомином про її розтоптане кохання.

З цього дня відбувалися щоденні зустрічі Діани з Алексом й вона відпрошувалася з роботи, щоб Сашко не підозрював про ці зустрічі. Діана не вважала це зрадою, їй просто було цікаво й приємно спілкуватись з Алексом. Але думки про зраду, то, напевне, майже як сама зрада?

Під час чергового вечора в кафе Алекс сказав Діані, що це їхня передостання зустріч. Того вечора вони затрималися в кафе й Алекс замовив ще по келиху вина.

– Ще трішки, і ти будеш мене нести на руках, – пожартувала Діана, коли Алекс замовив ще один келих.

– Легко, але якщо ти після цього вийдеш за мене заміж. – його очі загорілися.

– І що через усе місто нестимеш мене на руках? Не повірю.

– Давай так, я несу тебе на руках додому через ціле місто, а завтра ми подамо заяву.

Діана тут остовпіла. Вона не знала, що відповісти, адже зрозуміла, що він не жартує. Ще декілька років тому для Діани одруження з Алексом було заповітною мрією, але потім він завдав їй стільки страждань. Лиш Сашко зміг знову повернути її до життя. Вона теж його кохає, але не так, як Алекса. Любов до Сашка приносила їй спокій, ніжність, упевненість у завтрашньому дні, і в тому, що Сашко її не зрадить. Бо Алекса вона кохала з жаром, необачно.

Всі ці думки змусили Діану вибігти з кафе та піти додому наодинці. Алекс, правда, написав повідомлення, що завтра зателефонує, щоб зустрітися та попрощатися перед від’їздом. Але телефонного дзвінка Діана так і не діждалась.

Згодом подруга розказала Діані, що бачила того дня Алекса з іншою дівчиною, тоді вона зрозуміла, що прийняла правильне рішення, адже двічі в одну річку не ввійдеш.