Перейти до вмісту

Того, що у вас зараз є, цілком достатньо для щастя, якщо ви зумієте побачити цінність в тому, що вже маєте!

«Не варто витрачати час, оплакуючи минуле або майбутнє. Проживайте кожну хвилину кожної години. Щастя – мов квітка, що закривається перед дощем і розкривається після нього », –
Едмон де Гонкур.

Думки про майбутнє можуть змусити людину забути про те, що відбувається в його житті прямо зараз. Але, як говорив Джон Леннон: «Життя – це те, що відбувається з вами, поки ви будуєте інші плани».

Читайте також Закон бумерангу спрацював на ній.

Будувати плани – це добре, ставити собі цілі – необхідно, але не можна забувати про те, що ваше серце б’ється прямо зараз. Не нехтуйте ним!

«Якщо ви дійсно хочете бути щасливими, не піддавайтеся спокусі порівняти поточний момент з іншими моментами з вашого минулого, якими ви не встигли насолодитися, бо порівнювали їх з тим, що вас чекає в майбутньому», – Андре Жид.

Майбутнє формується справжнім. Рішення, які ви приймаєте зараз, події, які переживаєте, стануть минулим, як тільки майбутнє перетвориться на справжнє. Але хто знає, що буде завтра?

Любіть прямо зараз, живіть прямо зараз, будьте вдячними, піклуйтеся про себе, адже потім може бути вже занадто пізно. Можливо, завтра ніколи не настане.

Ваші близькі завжди поруч. Саме тому багато хто з нас часто забуває, наскільки вони важливі, як сильно їх потребуємо і що одного разу можемо їх втратити (в усіх сенсах цього слова). Не забувайте, що вони люблять вас, і що вони теж можуть вас втратити.

Завжди цінуйте близьких, говоріть їм, що любите, свідомо приділяйте їм час, цілуйте їх, нагадуйте, як багато вони для вас означають. Даруйте їм свою щиру посмішку. Не чекайте, поки стане занадто пізно. Розмовляйте, слухайте, чіпайте і спостерігайте.

Щодня нам доводиться стикатися з проблемами і труднощами. Але не всі вони однаково важливі. Однак ми дозволяємо собі потонути в своєму прагненні до ідеального життя – того, якого ми повністю контролюємо.

Але до чого це призводить насправді? До марної трати часу. Якщо ви оцінюєте все навколо за єдиною шкалою, то незабаром перестанете звертати увагу на те, що дійсно важливо.

Почавши простіше ставитися до певних речей і переставши сприймати їх так серйозно, ви зможете присвятити час тому, що дійсно важливо і варте вашої уваги.

«Насправді життя дуже просте, але ми відчайдушно намагаємося його ускладнити», – Конфуцій.

Здоров’я – це дар, який людина починає цінувати тільки після того, як його втратить. Але насолоджуватися відведеним часом ви зможете, тільки якщо будете досить здоровими. Все, що ви сьогодні робите, вже завтра вплине на стан вашого здоров’я. Нехтуючи зараз своїм тілом і розумом, ви потім за це заплатите.

Не забувайте піклуватися про своє фізичне і психічне здоров’я, поважайте своє тіло і душу. Пам’ятайте про ту ціну, яку вони мають для вас і для тих, хто вас любить.

Турбота про себе підвищить вашу самооцінку і дозволить вам відчути себе більш живими і щасливими.