Історії

Тому, коли я прямо запитала його про зраду, він не став відпиратися. Колега ж робила винуваті очі і говорила про шалене кохання.

Чоловік працює в сфері видобутку нафти, а я займаю непогану посаду в сфері ресторанного бізнесу.

Моїми колегами є жінки і дівчата, які дуже люблять попліткувати. Моє особисте життя нерідко ставало приводом для обговорення, але я в ці розмови не лізла. На всі питання відповідала, що мене забезпечує чоловік.

Це викликало у них шалену заздрість, а я не хотіла розповідати якісь моменти подружнього життя. Але за товстими дверима нашої квартири зберігалися секрети нашого сімейного щастя, де не все так райдужно.

З чоловіком ми живемо разом уже 15 років. Одружилися в усвідомленому віці, не скажу, що це була божевільна любов, напевно, більше за розрахунком і бажанням догодити родичам. На той момент ми вже встигли досягти непоганих успіхів в роботі. Чоловік виявився жахливо скупою людиною.

Близько року я намагалася його якось перевиховати, але потім кинула всі спроби, і ми розділили бюджет. Кожен платив за себе. Машину, поїздки, половину квартири, коштовності я оплатила з власної кишені, благо, зарплата дозволяла. Винятком були подарунки на день народження і новий рік, але і тут подарунок обговорювався заздалегідь і в межах однакових сум.

Спочатку було неприємно і незвично, але незабаром я побачила і плюси в такому житті. Родичі і друзі навіть не підозрювали про це. На людях він платив за нас обох, а вдома я віддавала йому свій борг. Він здавався щедрим, люблячим і турботливим чоловіком, а я не хотіла руйнувати ілюзію.

Читайте також:Виявилося, що він вже багатьох українських красунь до себе запрошував. І розбив не тільки моє серце.

Рік тому я працювала з колегою над одним дуже важливим проектом.

Ми багато часу проводили разом, в тому числі і у мене вдома. Перший час вона соромилася мого чоловіка, але потім я стала помічати з її боку різні знаки уваги і натяки, адресовані йому. Я робила вигляд, що нічого не помічаю. Вона з ним фліртувала, робила компліменти, помітно одягалася і недвозначно натякала. Мій чоловік піддався на провокації. Вони стали зустрічатися, не особливо це приховуючи.

Тому, коли я прямо запитала йому про зраду, він не став відпиратися. Колега ж робила винуваті очі і говорила про шалене кохання. Ми розлучилися тихо і мирно, кожен залишився при своєму майні, розміняли квартиру.

Я навіть відчула якесь полегшення і свободу, щастя від того, що більше не потрібно нікому брехати. Колега всім розповідала про неземне кохання, щастя, а мене все шкодували, але їх жалість скоро знадобилася розлучниці.

Незабаром мій колишній чоловік озвучив всі свої принципи коханці, які їй не сподобалися. Вона прибігла до мене з претензіями і питаннями. Я розповіла їй все, як було в нашій родині. Для неї це виявилося шоком і ударом. У своїх мріях вона вже їздила на дорогій машині, літала на курорти, змінювала коштовності, а на ділі виявилося все навпаки.

Колега почала все в фарбах розповідати своїм подругам, ця тема надовго стала предметом обговорення в нашому колективі.

Я трималася стороною, але до мене доходили чутки про те, що її мало хто підтримує. Незабаром вони розлучилися, колега звільнилася, наостанок виливши на мене весь свій негатив щодо ймовірного вдалого шлюбу. З тих пір я рідко спілкуюся з чоловіками, мені подобається жити одній, ні від кого не залежати, я стала по-справжньому щаслива, позбувшись від непотрібної людини у своєму житті – чоловіка.