Перейти до вмісту

«Треба було просто розписатися і відразу поїхати у весільну подорож – заощадили б купу нервів і грошей.Більше ніколи не виходитиму заміж! »

Весілля це дуже хвилююча подія.Підготування забирає багато сил та нервів.І не завжди все стається як планувалось.

«Під час банкету до нас підійшов адміністратор кафе і сказав, що о десятій вечора ми повинні звільнити зал, тому що після десяти вони працюють в форматі бару і приміщення відкривається для всіх бажаючих.

Ми подумали, що це якийсь жарт, але в десять вечора він повернувся в зал і почав висмикувати з розеток апаратуру діджея і кричати, що всім пора додому. В результаті наречений дав йому «на лапу» і нам дозволили закінчити весілля ».

«На нашій виїзній реєстрації на турбазі провідна впустила кільця, і моє кільце покотилося в басейн. В результаті одного чоловіка довелося роздягатися і лізти за ним у воду, поки всі гості сміялися і дивилися на цей цирк ».

«Від під’їзду мого будинку в ЗАГС нас з нареченим мав забрати лімузин. Чекаємо десять хвилин, півгодини – його немає. Дзвонимо водієві, а він каже, що не може в’їхати на подвір’я через високий лежачого поліцейського і чекає нас на площі.

Читайте також: Булочки з маком

Все б нічого, але це 15 хвилин пішки від нас. Ну а що робити, пішли пішки. Можна було в принципі вже і до РАГСу йти, там недалеко залишалося».

«Під кінець весілля наречений сказав мені, що плаття у мене відстій і йому за мене соромно перед родичами. То я була в шоці».

«Кольори нашого весілля були «золотими і молочний шоколад».

Все було оформлено в цій гамі. Але коли в зал занесли торт, мені захотілося задушити кондитера! Тому що він був матовий і в чорно-жовту смужку, як бджілка Майя! Я замовляла зовсім інший дизайн! Не знаю, чому так вийшло, але виглядало дуже нерозумно. Мені було, так не приємно».

«Я ненавиджу троянди. Знаю, що це дивно, але вже як є, і я заздалегідь попереджала декоратора, що ніяких троянд ні в букеті, ні в арці, ні в композиціях на столах бути не повинно. І що ви думаєте я побачила в день весілля? Сотні білих троянд всюди.

Я мало не викинула букет з вікна. На моє обурення мені відповіли, що їм видніше, які квіти використовувати».

«У нас під кінець весілля відключили світло в ресторані. У підсумку торт ми різали при світлі телефонів, а фінальний танець був під хоровий спів гостей.

І ніяких весільних пісень краще, ніж «У церкві стояла карета», вони не знали ». «На нашому весіллі побували поліція і швидка, тому що двоє гостей побилися і один проломив іншому голову.

Писки, крики … Зараз з ними обома все добре, але спогади залишилися жахливі».

«Ми найняли на весілля фотографа, але вранці в день весілля він подзвонив і сказав, що переплутав і на цю дату в нього вже є інше весілля.

В результаті під час зборів я зателефонувала всіх фотографів поспіль і сяк-так знайшла вільного, але попросив він набагато більше, ніж ми збиралися платити за фото спочатку ».

«Треба було просто розписатися і відразу поїхати у весільну подорож – заощадили б купу нервів і грошей.