Перейти до вмісту

Тренд весняного сезону.

Весна. Завжди хочеться чогось свіжого,оригінального. А ось ретро-стиль як і раніше не здає своїх модних позицій. З цієї причини на подіумах весняно-літнього сезону царювала атмосфера 80-х і 90-х  років.

Мабуть, найсвіжішою знахідкою дизайнерів став яскравий денім — прекрасна альтернатива звичним блакитним і синім джинсам. Пильно-рожевий, лимонний, яскраво-зелений, фіолетовий — в цьому сезоні можемо дати повну волю фантазії, підібравши пару кольорових джинсів до будь-якого настрою і нагоди.

Кольорові джинси актуальної форми і кольору можуть цілком стати головним героєм монохромного образу. Поєднуйте трендові розкльошені моделі з рожевою блузкою. Такий комплект нікого не залишить байдужим, адже рожевий зараз на самому піку популярності.

Читайте також: Натуральний засіб для зменшення артеріального тиску.

Також зверніть увагу на поєднання декількох кольорів в джинсах, які гармоніюють між собою — і стильний образ вам забезпечений. Втім, варіацій яскравих джинсів дійсно існує багато. Головне зараз — встигнути урвати стильну модель. Ми вже підготували для Вас добірку, де зібрали найкрасивіші зразки, які точно варті уваги кожної модниці. І ще до цього –  посмішка та оптимізм.