Перейти до вмісту

Три роки син був сам, а потім привів в дім нoву дружину. Вона мені одразу не сподобалася

Першою моєї невістки не стало, коли Оксанці було 12 років. Тільки завдяки мені синові і онучці вдалося справитися з втратою. Допомагала їм у всьому, підтримувала.

 

Три роки син був сам, а потім привів в дім нoву дружину. Вона мені одразу не сподобалася! По-перше, надто молода: 27 років. Ну і на вигляд – вертихвістка. Вся з себе, д орогий одяг, салони краси їй подавай. Працює менеджером з прожаж в агенстві нерухомості.

 

Щось приготувати, прибрати – ні палець об палець. Готують, як і раніше, син та Оксанка, а прибирати до них тепер якась жіночка приходить раз на тиждень.

Та все б то нічого, я б не лізла. Мені головне що? Щоб син щасливий був і Оксанці щоб добре. Мілена наче онучку не ображає, син говорить, що вони як подруги.

 

Читайте також З дитинства я сприймала важку роботу на дачі як неминучу кару. Від неї не можна було втекти

 

Але минулого тижня дещо сталося. Я не знала, як і реагувати! Побачила на невістці свої прикраси, які дарувала першій невістці для доньки, моєю улюбленої онуки! Оксанці вже 16 років, а носить їх молода дружина сина, яку я терпіти не можу.

 

Сказала синові, щоб повернув мені гроші за них, і нехай носить тоді, хто хоче! Бо вважаю, що це нахабство! Я родинні прикраси, які мені вже ні до чого, передала Ніні, щоб вона зберігала їх для Оксани. А тут – таке!

 

Байдуже мені, що вони іпотеку платять, хоча син дуже образився. Але ж не заберу я назад коштовності. не зніму їх з Мілени! Нехай відддають грошима, а я їх Оксані на рахунок покладу. Я категорично заявила про це Степанові, без варіантів. Треба буде – дійде до суду. Та думаю, що це їм не потрібно, бо зараз син хоч і не спілкується зі мною, та на картку невелику суму перевів – починає відддавати.