Це було дуже мило та зворушливо, а гості просто не стримували сліз. Наречена вирішила, що не хоче дотримуватися традицій, а замість молоденьких дівчат візьме бабусь, і не лише своїх, а й чоловіка

З давніх давен існує традиція під час весілля – наречена обирає собі дружок, які мають супроводжувати її до вінця, а ще вони одягнені в однакові сукні. Подружки нареченої також виконують дрібні доручення, а їх кількість може варіюватися.

Переважно у дружки наречене бере свої сестер, знайомих, подружок, зокрема дівчина з нашої історії обрала власних бабусь в ролі свідків. Це було дуже мило та зворушливо, а гості просто не стримували сліз.

Наречена зрозуміла, що не хоче дотримуватися традицій, а замість молоденьких дівчат візьме бабусь, і не лише своїх, а й чоловіка.

Читайте також: Факти про себе, які потрібно зберігати в таємниці: мовчання – золото, і важко з цим не погодитися

Коли гості прийшли на весілля, здивувалися такому розвитку подій, фотограф також був шокований. Така зворушлива сцена змусила плакати усіх. Нетрадиційний спосіб вибору подружок нареченої був вдалим, адже такого ще ніхто не робив раніше. Саме так дівчина продемонструвала свою шану та любов бабусям, та й жінки знову відчули себе молодими та важливими.

“Це прексасно, коли весілля своїх онуків можуть побачити всі бабусі! Мені дуже хотілося висловити те, що для нас з чоловіком це дуже важливо, ми вважаємо себе щасливчиками, що всі наші бабусі живі і ще добре себе почувають» , – сказала Оленка, наречена.