Перейти до вмісту

Це обов’язок чоловіка. От він нехай і думає як прогодувати сім’ю

Весілля святкували весело. Багато друзів, багато подарунків. Потім весільна подорож. Все як в кіно. Тут же виявилося, що Анна при надії. Планували пожити для себе, але дитині раді. До пологів все було добре.

Але коли на світ з’явився дитина, Анну немов підмінили. Це була не та ніжна дівчина, яка заглядала в очі Віктору, наперед знала що він бажає. Наразі дружину не впізнати. Їй все не так. Не так сів, не так став, не туди поклав. Грошей приносить додому мало. При тому що раніше їх вистачало.

Читайте також Суші в домашніх умовах

Віктор більше не намагається догодити Анні. Приходить з роботи, лягає перед телевізором, і все. Якщо Богданчик поруч, грається з ним, якщо ні, то лежить дивиться новини. Дружину ще більше дратує чоловік. Вона вигнала б його давно, але квартира не її. До того ж не приписана тут. Винна сама, вчасно не зметикувала.

Наразі приходиться терпіти. І що вона тоді в ньому знайшла? Як подивиться, весь розтовстів, тільки лежить після роботи. За собою не дивиться. Спортом зайнявся, чи чимось ще. От вона за собою слідкує. Після пологів пішла на фітнес. Чоловік правда, не здогадується. Тільки запитує куди діваються гроші. А Анна говорить, що йде до мами. Богданчика занесе, нехай бабуся бавиться, сама на фітнес. Коштів не вистачає. Як змусити Віктора знайти підробіток?

Богданчику два роки, але Анна не збирається йти на роботу. Це обов’язок чоловіка. От він нехай і думає як прогодувати сім’ю. Віктор думав розлучитися, але син. Він хоче бачити як росте Богданчик, брати участь у його вихованні. Бачити всі зміни які з’являються в дітей, коли вони ростуть. Але така сім’я як у нього. Він довго не стерпить. Здавалося, ну все звик до іншої Анни. А потім знову туга бере. Невже все життя йому страждати?