Перейти до вмісту

Це перший Новий рік, який ми будемо зустрічати без тата. Дочка вже питала, чи прийде тато на свято.

Мені на картку вчора прийшли аліменти від першого чоловіка. Грошей багато, але я не дуже розумію, це тільки за грудень місяць або з урахуванням всіх боргів. Свекруха завжди старалась, щоб я, ненависна невістка і мої діти, тепер уже їй непотрібні онуки не отримали ні копійки від її синочка.

Єдине про що жалію – що для цих грошей не створила окремий рахунок, а вказала свою картку із зарплатою. З окремого рахунку можна замовити довідку про рух по коштів, якщо чоловік захоче знати, куди йдуть його гроші. А так всі розрахунки перемішаються з моїми особистими витратами. Вирішила, що буду зберігати всі чеки на великі суми.

Читайте також Дочку більш за все цікавило квартирне питання.

Тепер я зможу купити своїй дочці Олі необхідні ліки про запас. І це потрібно зробити обов’язково до Новорічних свят, так як обіцяють підняття цін вже на початку наступного року.

 

Держава нас забезпечує деякими препаратами, але до них відносяться дешеві аналоги, або ті, які не завозять в аптеки. Я спочатку шукаю необхідні ліки, замовляю, а потім їду за ними з одного кінця міста в інший. А тепер у мене є можливість купити і не переживати, буду знати, що в майбутньому вони будуть.

 

В лютому доньці необхідно пройти чергове обстеження і завдяки цим грошам, ми здамо аналізи в приватній клініці, щоб не стояти півдня в черзі в державній поліклініці.

Отримавши пов ідомлення про надходження грошей, я думала, що відразу після цього мені почнуть дзвонити свекруха або колишній чоловік, щоб в черговий раз облити мене брудом. Але дзвінків не було. І я зрозуміла чому! Адже я їх відправила в чорний список!

На роботі начальство нас відпустило на 30 на 31 грудня. А це значить, у мене з дітьми буде достатньо часу, щоб підготуватися до новорічних свят. Це перший Новий рік, який ми будемо зустрічати без тата. Дочка вже питала, чи прийде тато на свято. Почувши негативну відповідь, вона, на моє здивування не образилася, а просто попросила розповісти їй всю правду.

 

Я обов’язково розповім дітям все, як є. Щоб вони зрозуміли, що тато з нами більше жити не буде. Ця розмова у мене запланований на 30 грудня, щоб все погане залишити в році, що минає, а новий рік почати з чистого аркуша.

Правда, ще не знаю, які слова підібрати, щоб для дітей тато так і залишився татом.