Це сумно, коли ти не можеш сказати своїй дружині про все. Просто це “все” автоматично стає надбанням друзів, сусідів, родичів!

Дорогі жінки, потрібна ваша порада! Не знаю, як навчити дружину тримати язика за зубами, а не розбовкувати все направо й наліво. Це сумно, коли ти не можеш сказати своїй дружині про все. Просто це “все” автоматично стає надбанням друзів, сусідів, родичів!

Читайте також Можливо нарешті перестануть: семеро діток, вважаю, і так вже дуже достатньо!

Миттєво дізнаються про все теща з тестем, сестра дружини, подруги дружини, колеги дружини і ще з десяток рандомних людей. Намагався домовленостями якось вплинути на дружину. Пару раз навіть були великі сварки. Але до неї просто не доходило.

Зараз простіше дружину тримати в невіданні, ніж ображатися на те, що вона все розбовтує. Зате кохана тепер ображається на те, що я їй не довіряю. Звичайно, не довіряю! Сказати щось дружині – це все одно, що в Інстаграмі або у Фейсбуці статуси постійно оновлювати. Хоча, охоплення у соцмереж менше, ніж комунікаційні здібності подружжя!

Якось я сказав дружині про те, що хочу купити машину. І не встиг дістатися до роботи, як мій начальник запитав, яку саме машину я хочу. Новина від дружини миттєво дійшла до її подруги, її подруга все розповіла своїй далекій родичці, а та повідомила своєму чоловікові, який в свою чергу є моїм начальником. І на все це треба було менше 40 хвилин!

Чого потім ображатися на те, що я нічого не хочу їй говорити