Перейти до вмісту

Це ж що виходить: приїхали, наїлися – і всі разом лише 1 тисячу гривень подарували! Ну що це таке?

У мене день народження 7 січня, тому на Різдво до нас зазвичай приїжджають син з невісткою і двома дітьми, свати і чоловікова сестра з чоловіком.

Стараюся побалувати рідних не тільки різдвяними стравами, а й іншими смаколиками. Обов’язково щось печу: пироги, торт великий і смачний.

Рідні завжди дарували хороші подарунки або гроші. З сином, бувало, домовлялися зарані про якийсь потрібний подарунок, корисний для оселі або для мене особисто.

Читайте також Я хочу обом дівчатам одночасно зробити пропозицію вийти за мене заміж. І з тою, яка погодиться, я і буду.

Ну а свати і родина чоловікової сестри частіше за все дарували гроші – по дві-три тисячі. Це пристойні суми, і стіл окупався, і ще на щось лишалося.

А цього разу навіть не розумію що сталося, я ще не прийшла в себе.

Як завжди, всі приїхали, дружно сиділи за столом, спілкувалися.
Гості подарували подарунки: син з невісткою – всього лише новий плед, який вони з Єгипту привезли, а свати і чоловікова сестра – по конверту.

Заглянула я перед сном в ці конверти – плакати захотілося. В кожному лежало по 500 гривень. Всього по 500 гривень! А я так хотіла за подаровані гроші в Карпати на лижі на вихідні з’їздити! тепер можна з цими планами до наступної зими попрощатися.

Це ж що виходить: приїхали, наїлися – і всі разом лише 1 тисячу гривень подарували! Ну що це таке? Плед я взагалі не рахую: такі подарунки мені син і так дарує. А подаровані гроші це лише четверта частина тих, що у мене на стіл пішли.

Дуже прикро. Дивитися на рідню не хотілося, коли вони роз’їжджалися. Не знаю. чому вони так вчинили.

Розумію, що часи зараз не прості. Але все ж це просто не повага до мене, я так вважаю. Та ж не питати напряму у родичів: чому ви так мало грошей подарували? Це вже буде зовсім негарно.

Не знаю, чи кликати їх усіх наступного року… Час покаже. Але тепер я вже точно гарно подумаю, чи варто так викладатися зусиллями і витратами, щоб потім отримати таку «віддачу».