Перейти до вмісту

Цей коктейль дієтологи пропонують вживати за пів години до сну

В наш час існує дуже багато різних добавок і таблеток, які сприяють схудненню. Також не варто забувати про народні засоби позбавлення від жиру, які доступні абсолютно кожному.

Проте дієтологами було створено найпотужнішу формулу коктейлю для схуднення. Він має багато переваг, але його головна відмінність від інших у тому, що він абсолютно натуральний і не має ніяких хімічних добавок. У комбінацію коктейлю входить петрушка, огірок, лимон та імбир.

Петрушка багата вітамінами групи А, В, Е, а також безліччю мінералів, які захищають імунітет і відновлюють сили. Високий вміст антиоксидантів свідчить про те, що ця рослина бореться з набряком і швидко усуває здуття. До того ж має мало калорій.

Читайте також: Три прості речі, які змушують чоловіка закохатись

Огірок складається на 95% з води і клітковини, тим самим забезпечуючи організм необхідною рідиною і як бонус – втамовує голод.

Лимон збагачений вітаміном С, він бореться з токсинами, а також виводить шкідливі речовини та розщеплює жирові відкладення у проблемних зонах.

Імбир – відома пекуча спеція, яка стимулює роботу метаболізму і розганяє зайву вагу. До того ж він підтримує роботу травлення і нормального стільця, що важливо при дієтах.