Цей освіжаючий напій – мохіто

Мохіто – це простий і дуже популярний освіжаючий коктейль, який рятує нас від літньої спеки. Класичними інгредієнтами напою є лайм, м’ята і тростинний цукор. В алкогольну версію мохіто додають білий ром, а безалкогольний коктейль готують з солодкою газованою водою. Невеликий секрет для кращого смаку напою: м’яту слід розтерти, щоб коктейль просочився її ароматом.

Класичний Мохіто
Лайм – 1 шт.
М’ята – 2 гілочки.
Цукор коричневий – 2 ч. л.
Білий ром – 50 мл.
Вода мінеральна газована – ½ склянки
Лід за смаком.
Читайте також:Льон – ідеальний матеріал для літнього гардеробу

Лайм покатати по столу вперед і назад, щоб сік всередині лайма відійшов. Нарізати на четвертинки і викласти в стакан. М’яту промити, злегка розтерти товкачем і викласти листя в стакан. Додати цукор і кубики льоду. Одночасно влити в склянку ром з водою і подавати.

Безалкогольний мохіто
Свіжа м’ята – 10 г.
Лайм – ½ штуки
Спрайт – 150 мл.
Лід – 8 кубиків.
Тростинний цукор – 1 ч. л.
Лайм нарізати і викласти в келих. Додати м’яту і тростинний цукор, розім’яти. Додати лід і перекласти суміш в шейкер або збити блендером. Потім вилити в стакан і залити спрайтом. Декорувати коктейль кружечком лайма і листом м’яти.

Полуничний мохіто
Газована мінеральна вода – 600 мл.
Полуничний сироп – 200 мл (або 150 г варення).
Лимонний сік – 200 мл.
Полуниця – 2 ст.
Лайм – 1 шт.
Маленький пучок м’яти.
Лід за бажанням.
Лайм нарізати тонкими часточками. У кожну склянку для мохіто покласти 2 листочки м’яти, 3 ягоди полуниці, 2 часточки лайма і 50 мл полуничного сиропу. У кожну склянку додати пару кубиків льоду і 50 мл лимонного соку. Потім влити 150 мл води з газом. Прикрасьте часточкою полуниці і листочками м’яти і насолоджуйтеся.